Audiobooki – a więc, książeczki która ktoś czyta dostępne wewnątrz sieci internetowej
Co to są audiobooki oraz gdzie istnieje możliwość je kupić? Jak dużo one mogą kosztować? Na czym polega ich unikalność? Odpowiemy na te konkretne pytanka posługując się przykładem autorstwa Andrzeja Sapkowskiego noszącym tytuł „Boży Bojownicy”.
Wbrew pozorom, w ostatnich latkach wzrosła ochota ludzi na czytanie – może nieznacznie, jednakże odnotowano wzrost sprzedaży książeczek równocześnie z papieru, jak również wersji elektronicznych a więc ebooków.

Nas jednakże dzisiaj ciekawią Audiobooki, które bywają idealną opcją przeznaczoną dla tych, którzy to nie maja alternatywy żeby czytać (dla przykładu niewidomi), lub po prostu nie posiadają na to nazbyt wiele czasu.

Wejdź na ten odsyłacz oraz zobacz więcej (https://www.digital-motion.pl/) dokładniejszych danych dotyczących analizowanego tutaj tekstu. Niewątpliwie jest on niezwykle ekscytujący.

Przybliżymy państwu jak wygląda sprawa z audiobookami, patrząc z podstawy tytułu napisanego przez Andrzeja Sapkowskiego.

wydarzenie kulturalne

Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Boży bojownicy audiobook to pojedynczy z topowych ebooków zawartych na polskim rynku. Trwa dokładnie 23 godziny i 31 minut, odczytywany przez gwiazdy, takie jak na przykład: Krzysztof Gosztyła, który to gra Narratora, Anna Dereszowska jako głos Nikoletta (Jutta), czy też Adam Ferency jako głos Prokop Goły, nie napomykając już o roli Mariana Opanii jako głos Joszt Dun zwanego Telesmą. W sumie w calutkim audiobooku istnieje w okolicy 35 nazwisk bardzo znanych oraz słabiej znanych aktorów, którzy to według recenzji odwalili kawał wspaniałej roboty, podkładając głosiki bohaterom.

ogólnikowo cena za wspomniany audiobook wynosi w okolicy 65 złotówek, jednak inne audiobooki mamy możliwość trafić taniej, lub również drożej.

Niedawno została przygotowana nowa, niezwykle interesująca oferta – by ją ujrzeć, kliknij tutaj i spójrz na portal a na pewno się nie rozczarujesz.

Na ryneczku polskim na dany momencik nie powstało aż tak dużo audiobooków, jednakże cały czas liczebność tytułów się rozszerza, rozciągając na przeróżne gatunki – od fantastyki po romans.

About

Categories: Idziemy na zakupy Tagi: , , , ,