Bardzo dobre karmy dla naszego czworonożnego pupila
Każda osoba, która postanawia mieć czworonoga musi pamiętać o tym, że to ogromna odpowiedzialność. Ciężko jest żyć pod jednym dachem z psem, który często robi, co chce i jeszcze musi, tak samo jak człowiek, chodzić do lekarza i mieć jedzenie, które będzie właściwie wpływało na jego rozwój.

zwierzak

Autor: thecoolspringpack
Źródło: http://www.flickr.com
Poza tym, że będziemy dbać o odpowiednie żywienie naszego pupila, musimy chodzić z nim do weterynarza i przynajmniej dwa razy dziennie trzeba iść z nim na spacer, to musimy zadbać również o to, by zwierzać miał jakąś rozrywkę, czyli powinniśmy codziennie poświęcić czas na bawienie się z naszym czworonogiem. Jednak żeby pies był skory do zabawy musi dobrze jeść. Świetnym rozwiązaniem jest dobrze skomponowana karma purina dog chow (purina dog chow). To karma, która jest produkowana dla mniejszych i większych psiaków. Tak, więc można zacząć karmić naszego psa purina dog chow, gdy jest mały, a później przejść na wersję dla starszych psów.

Chcesz przeczytać inne tak samo praktyczne porady? Jeżeli tak, to zobacz tutaj czujnik pt 100, a na pewno nie odczujesz zawodu.

Dodatkowo można kupić tą karmę też w wersji Specjalne Potrzeby. To znaczy, że producenci dbają nie tylko o właściwie połączone składniki dla psa w każdym miesiącu jego życia, ale również postarali się dopasować karmę do konkretnych potrzeb psa.

Z porządnej miski lepiej się je
Kiedy kupujemy psa lub bierzemy psa ze schroniska trzeba pamiętać o tym, by kupić mu odpowiednie miski na karmę – oferowane na . Gdy pójdziemy do sklepu zoologicznego widzimy tam miski wszelakie. Pies w domu musi mieć zawsze miskę napełnioną wodą. Ale, jeżeli chodzi o miskę na karmę, to może być ona wypełniona jedynie w czasie posiłku. Psy widząc jedzenie po prostu jedzą. Chyba, że są naprawdę dobrze wytresowane i jedzą tylko, gdy zostanie wydana komenda.

kot

Autor: Maren Höfs
Źródło: http://www.flickr.com
A wszyscy wiemy, że nasze domowe psy umieją dać łapę, nie rwą się na smyczy, ale na sto procent nie są nauczone jeść na komendę. Tak, więc trzeba pamiętać o tym, by do do miski na karmę wrzucać jedzenie o stałych porach. Inaczej będzie trzeba walczyć z nadwagą naszego psiaka. Trzeba też pamiętać o tym, by regularnie zmieniać w misce wodę i myć miski, z których pies korzysta. Wiadomo, że jak pies zjadł suchą karmę to nie musimy od razu biec i czyścić miski. Ale gdy dajemy psu mokrą karmę, to zawsze umyjmy miskę zanim później wrzucimy naszemu czworonogowi następną porcję jedzenia, przecież my sami również nie chcielibyśmy zjadać posiłku z ubrudzonego talerza. Pies, kiedy ma zadbaną miskę na pewno będzie jadł z dużym apetytem.

About