Co to są siłowniki elektryczne tollo i do czego są stosowane?
Poszukujesz siłowników elektrycznych? Nie wiesz które kupić, by się nie rozczarować? Już dziś radzimy na co można się zdecydować.

Siłowniki elektryczne Tollo to przedmiot, który może Cię zadowolić. Thomson Tollo to szwedzka korporacja, która zalicza się do koncernu Danaher. Wytwarza przemysłowe siłowniki elektryczne o wysokiej jakości, które wykorzystywane są w sporej ilości systemach przemysłowych i które wymagają dużej wytrwałości i skrupulatności. Przemysłowe siłowniki elektryczne Tollo serii AC dają precyzyjny ruch liniowy przy pomocy zastanego centrum zasilania elektrycznego. Poprzez mocną konstrukcję oraz duży stopień ochrony IP przeznaczone są do zastosowań przemysłowych.

maszyny, hala produkcyjna

Autor: d.s.p
Źródło: http://www.flickr.com

Siłowniki precyzyjne T60 Thomson Tollo zaprojektowane są jako układy tłoczyskowe- . Dostarczane są pojedyncze siłowniki jak i te przygotowane konstrukcje manipulacyjne (siłowniki, przekładnie – więcej opinii na ten temat -, silnik). Siłownik T60 jest szczególnie kompaktowy z osiągalnych w ofercie. Siłowniki elektryczne konsekwentnie zastępują siłowniki pnematyczne w wielu aplikacjach. Coraz większa liczba odbiorców przywiązuje wagę na kompaktowość propozycji oraz ich precyzję, w porównaniu do hydrauliki czy pneumatyki.

Korzyść aktuatorów elektrycznych nad pneumatycznymi zawiera się m.in. w: pozycjonowaniu siłownika, niskim zużyciu energii aniżeli jest to w pneumatyce, uproszczeniu układu ( mniejsza ilość części) oraz bezobsługowości i cichszej pracy, braku problemów z wyciekami w strukturze i krótszym czasem potrzebnym do instalacji. Przedsiębiorca siłowników elektrycznych Thomson oferuje swój nowy produkt. Siłowniki serii PC mają klasyczne wymiary silników pneumatycznych. Poprzez to w bardzo prosty sposób mogą je zastąpić pozostawiając stare mocowanie. Do tego atutem jest to, ze dzięki dużo większej sprawności są one tańsze w eksploatacji.

hala produkcyjna

Źródło: pixabay
A zatem zdecyduj się na sprzęt dobrej jakości i ciesz się specjalnymi skutkami pracy silnika elektrycznego. Silnik tollo to sprzęt, który może sprostać Twoim potrzebom, do tego jest tani w eksploatacji, a przy tym daje gwarancję jakości. Projektanci zadbali o ty, by praca z siłownikiem elektrycznym była prosta i zapewniała jakość. Wybór jaki zapewniają producenci daje opcję efektownej pracy. A więc możesz skorzystać z przedmiotu jakim jest siłownik elektryczny tollo. Jeśli potrzebujesz tego rodzaju urządzeń zgłoś się do producenta i zamów taki siłownik. To wyjątkowa alternatywa dla siłowników pneumatycznych. Postaw na jakość działania i bardzo dobre wykonanie. Satysfakcja gwarantowana.

About