Czy jest sposobność bycia właścicielem bankowego konta bez obowiązkowych opłat?
Rachunek w placówce bankowej
Dziś jest tak duża rywalizacja wśród placówek bankowych, że konieczna jest rzeczywiście dobra oferta, by by zostać wybranym. Dlatego banki ciągle się starają. Do swych ofert włączyli opcje: konto bankowe bez opłat. Można powiedzieć, że we wszystkich bankach śmiało można pytać o takie konto. Zdarza się, że są koszty ukryte i rachunek bankowy bez opłat jest jedynie w nazwie, ale to jest zależne od tego, do którego banku trafimy. Musimy pamiętać, że jeżeli nie widzi się nam propozycja którejś placówki bankowej, to zawsze można ruszyć gdzie indziej. Dziś w każdym mniejszym i większym mieście jest kilka banków. Sprawdźmy ich ofertą i wtedy podejmijmy decyzje. Nie róbmy czegoś pod wpływem impulsu. Wiadomo, że konto da się łatwo zamknąć, ale wszędzie będziemy musieli zmienić informacje dotyczącą numeru konta bankowego. A bywa to dość uciążliwe, zwłaszcza, że numery rachunków bankowych w Polsce są naprawdę długie. Poza tym musimy na nowo tworzyć zlecenia stałe. Dlatego dobrze się zastanówmy, która propozycja związana z kontem okaże się dla nas tą najwłaściwszą.
Wypłacić pieniądze można w każdym miejscu

Gotówka na opłaty

Autor: eFile.com
Źródło: http://www.flickr.com

Nie dziwi nas to, że są bezpłatne konta bankowe bez opłat, jednak, jeżeli chodzi o bezpłatne bankomaty, to często bywamy tym zaskoczeni. Wiemy, że są bezpłatne bankomaty, ale tylko te, które podlegają bankowi, w którym mamy konto. Za korzystanie z pozostałych bankomatów musimy płacić prowizje. Ale są takie banki, które dają możliwość korzystania ze wszystkich bankomatów za darmo. To genialna możliwość zwłaszcza, jeśli często korzystamy z bankomatów. Wiadomo, że lepiej byłoby gdyby parę lat temu ta opcja funkcjonowała, bo dziś w ogromie sklepów po prostu możemy dokonać płatności kartą, a środki z bankomatów pobieramy rzadziej niż to było jeszcze jakieś pięć lat temu. Teraz bez karty kredytowej ani rusz. Trzeba mieć przy sobie ten plastik, by pobrać pieniądze z bankomatu, czy też zapłacić w sklepie. To ogromne udogodnienie, kiedy nie chcemy mieć przy sobie zbyt dużo pieniędzy.

Ciekawi Cię ten artykuł? Jeżeli tak, to odwiedź źródło ekologiczne ogrzewanie elektryczne a odkryjesz tam ciekawe informacje, które na długo zapamiętasz.

A kiedy bank decyduje się, że do danego konta wszystkie bankomaty mamy bezpłatne to nadal przyciąga cała masę klientów, zwłaszcza dla tych, którzy dużo jeżdżą i nie mają czasu w nieznanej miejscowości poszukiwać bankomatu przypisanego ich bankowi.

About