Ekran jako medium marketingu
W dobie najnowszych technologii, również coraz to szybszego tempa życia, reklama na telebimie to wyłączna technika jaka pozwala szybko przerabiać zawartości i nadążać za prędkimi przemianami w przekazywaniu tekstów reklamowych.

telebim

Autor: FlexVision.pl
Źródło: FlexVision.pl
Telebim jako nośnik reklamy może być używany w środku domu, ale także na zewnątrz – przejdź na stronę. Pełen energii przesył przekazów przynosi ogromne możliwości ekspozycji na ulicach , w centrach handlowych i obiektach użyteczności publicznej. Może być prezentowana o każdej porze i w każdych warunkach pogodowych zatrzymując uwagę różnego przechodnia. Poruszający się film to idealny sposób na przedstawienie reklamy wyrobu. Nawet ostre słońce nie przeszkodzi w przesyłaniu tekstów.

Telebim jest sprzętem marketingowym których zawartość jest możliwość błyskawicznie przerabiać. Dzięki szczególnym przekaźnikom, poprzez komputer, jest możliwość przekształcać przesył bez żadnego kłopotu. Dzięki temu klienci na bieżąco są zawiadamiani o najbliższych promocjach, lub wyprzedażach. Reklama na telebimie, to idealny sposób na ograniczenie reklam papierowych. W obecnych czasach chronienie papieru powinno być priorytetem dla każdego obywatela, toteż wszelki odmienny sposób reklamy jest korzystnym przedsięwzięciem wszelkiego sprzedawcy.

Telebim to takie urządzenie do komunikowania przekazów, jakie nie jest obojętne dla przechodnia.

Zaintrygował Cię ten artykuł? Jeśli tak, to bez wahania sprawdź tutaj koszule zielona góra podobne materiały – one też są wartościowe.

Duży, będący w ruchu, barwny film przyciągnie spojrzenie każdego przechodnia i czy tego chce, czy nie, zapadnie w jego pamięci. To bywa też sposób na promocję marki.

telebim

Źródło: www.medas-media.com.pl

Telebim może być detalem ozdobnym sceny. Wyświetlając rozmaite filmy jako tła przyozdobią w niebywały sposób widowisko sceniczne . To świetny sposób na prędką zmianę ozdób. Dzięki takiemu wdrożeniu unikamy częstej zmiany dekoracji tradycyjnych, jakich budowa jest droga (roboty ziemne) i zazwyczaj jednokrotna bo określona tylko dla jednego spektaklu. Dzięki telebimom na występach, jest możliwość przebywać niedaleko swojego gwiazdora.

Znakomitym przykładem użycia telebimów są akcje sportowe – Duże ekrany pozwalają z bliska przyglądać się interesującym sytuacjom i znajdować się jak najbliżej tego wydarzenia.

About