Filmowanie z powietrza oraz inne metody na uwiecznienie pięknych momentów w życiu
Czasami zdarza się, iż razem z najbliższymi ewentualnie ze znajomymi z przyjemnością przeglądamy dawne zdjęcia sprzed wielu lat, na których jesteśmy fotografowani jako maluchy, jakie bawią się na przykład w parku lub oglądamy jak – już jako starsi – byliśmy razem z grupą znajomych na wczasach albo na jakimś innym wyjeździe. Bardzo popularne jest uwiecznianie wszystkich uroczystości, zresztą kto nie chce mieć utrwalonej chwili, w jakiej jego dziecko idzie do Pierwszej Komunii lub później, kiedy przystępuje do sakramentu małżeństwa.

dron

Autor: Dave Lauretti
Źródło: http://www.flickr.com
Takie chwile koniecznie wymagają uwiecznienia, żeby następnie, gdy już będziemy starsi, można było pochwalić się wnukom czy znajomym ewentualnie >>> SAF S.A. (http://drukarnia.navy-blue.pl/druk-cyfrowy/-naciśnij tę zakładkę) rodzinie, jaka to była genialna impreza. Wiele osób samodzielnie umie robić zdjęcia a także niekiedy nawet dość dobrze im to idzie, niemniej nie da się tych fotek przyrównywać do tych wykonywanych przez profesjonalistów, którzy normalnie nie są tani a czasami ci najlepsi mają bardzo napięty kalendarz.

Natomiast w wypadku na przykład ślubu, chrzcin czy innych tego typu zdarzeń, trzeba sięgnąć głębiej do kieszeni i wynająć profesjonalistę, jaki w całości będzie odpowiedzialny za wszystkie fotki a także zrobi nam jako produkt końcowy między innymi fotoksiążkę oraz płyty ze odbitkami. Co więcej, takowa osoba może zaproponować dla nas sesję plenerową, jaka zostanie zaaranżowana w jakimś interesującym miejscu bądź przy zastosowaniu niecodziennych sprzętów a także środków. W pierwszym wypadku możemy indywidualnie zaproponować teren, gdzie pragniemy mieć tę sesję a przy tym, na przykład zdecydujemy się na stare ruiny pałacu, arboretum lub też jakąś dawną kopalnię, w której może załapiemy się dodatkowo na sesję z zamieszkującym to miejsce upiorem…

Terenów, gdzie można zrobić taką sesję zdjęciową jest naprawdę dość wiele i wszystko zależy od naszej kreatywności. Drugim nowatorskim sposobem na udaną a także bardzo oryginalną sesję może być filmowanie z powietrza. Przy zastosowaniu dronu, będziemy mieli półgodzinną sesję filmową, która zostanie ujęta z lotu w powietrzu a my będziemy mogli chwalić się czymś dość oryginalnym i niespotykanym. Co więcej, taka sesja z lotu ptaka może zaprezentować nas w jakiejś dynamicznej i zmiennej scenerii, przykładowo kiedy jeździmy na nartach, pływamy ewentualnie chodzimy w górach.

About