Interesujący i nietypowy sposób uzyskania ciekawego adresu dla firmy
Okoliczności gospodarcze w różnych państwach mogą się wzajemnie bardzo różnić, co nie jest zbytnio sprawiedliwe wobec mnóstwa przedsiębiorców. Dla przykładu w Polsce od dawna obowiązują niezwykle wysokie opłaty związane z bieżącym prowadzeniem firmy.

Na szczęście jest na to pewne ciekawe wyjście.

Jest nim możliwość założenia podmiotu w innym państwie, na zasadach, które obowiązują właśnie w nim. Inaczej mówiąc jeśli zdecydujemy się uruchomić firmę np. za naszą zachodnią granicą, to oczywiście nie będziemy musieli opłacać polskiego ZUS-u. Będziemy jednak zobligowani uiszczać opłaty na niemieckie ubezpieczenie chorobowe. Znacznie lepiej wygląda kwestia lokalu firmy, gdyż wystarczyłoby jedynie założyć wirtualne biuro. Jego posiadacz nie musi najmować żadnego biura, jeśli jedynie tego robić nie chce. Korzyści płynące z posiadania takiego biura, to nie tylko okazja korzystania z niezwykle ciekawego adresu podmiotu. To natomiast rodzi w przyszłych kleintach tak ważne w biznesie zaufanie. Korespondencja przesyłana na taki wirtualny adres mogłaby być przekazywana do posiadacza w formie elektronicznej.
wirtualne biuro

Autor: SPOT Light
Źródło: SPOT Light
Bardzo ważne jest również to, że taki adres mógłby legalnie posłużyć do zarejestrowania firmy w jakimś być może w większym stopniu atrakcyjnym miejscu niż to, w którym działa na co dzień taka firma. Nie musi być to poza granicami państwa. Może to także być adres w centrum wybranego bardziej rozbudowanego miasta w Polsce, np. Gdańska czy Poznania. Oczywiście wynajmując tego typu wirtualne biuro jest również możliwość wykorzystywania nie tylko z sali konferencyjnej na np.

Publikacja, którą teraz masz okazję czytać to wspaniałe źródło (http://www.foliograf.pl/szyldy-reklamowe) informacji, jednak jeżeli poszukujesz innych tego rodzaju danych, to kliknij ten link.

/J]

szkolenia, ale również z działu księgowości czy też płac. Przedsiębiorcy, którzy są zainteresowani tego typu ofertą, mogliby dobrać jedynie wybrane przez siebie usługi, np. informowanie o poczcie czy coworking.

About