Intrygujące centra handlowe w Krakowie
Kraków to miasto znajdujące się w województwie małopolskim, jest to drugie najogromniejsze miasto w Polsce pod względem okazałości i liczby zaludnienia. W minionych czasach Kraków był również stolicą Polski. Aktualnie to wielkie oraz cudowne miasto przyciąga multum polskich i zagranicznych turystów, gdyż bogata historia tego miasta jest niezwykle ciekawa.

Kraków
W Krakowie znajduje się mnóstwo zabytków i atrakcji krajoznawczych, najogromniejszym zaintrygowaniem cieszy się oczywiście krakowski rynek, Sukiennice, oraz także Zamek Królewski na Wawelu. Będąc w Krakowie należałoby wybrać się również do dzielnicy żydowskiej Kazimierz oraz na któryś z kopców, których nie brak w całym mieście. Prócz atrakcji turystycznych i zabytków Kraków jest również miastem niezwykle rozwijanym pod względem handlowym, znajduje się tu dużo sklepów, sklepików i sporych galerii handlowych. Każde centrum handlowe Kraków jest chętnie oblegane przez kupujących – miejscowych i turystów, w galeriach znajduje się niemało sklepów – odzieżowych, spożywczych, ze sprzętem RTV i AGD itd., a po sprawunkach wolno wybrać się do kina, do kawiarni, restauracji czy też pizzerii, jakie też znajdują się w krakowskich centrach handlowych . Do najmocniej słynnych galerii można zaliczyć Galerię Krakowską, która znajduje się w centrum miasta i jest powiązana z dworcem PKP i PKS, aczkolwiek nie mniejsze zaciekawienie wzbudza Galeria Kazimierz, Galeria Krokus czy też Bonarka. [/galeria (oceń)-pagebreak–>

galeria

Autor: Monika
Źródło: http://www.flickr.com
W każdej ważniejszej części miasta mieszczą się rozliczne centra handlowe, pociągające wiele Klientów, wobec tego będąc w Krakowie bezsprzecznie wskazane jest wybrać się do któregoś z nich. Oczywiście prócz galerii handlowych wskazane jest wybrać się też do sąsiednich, mniejszych sklepików, restauracji bądź kawiarni, mnogość z nich ma szczególny, niepowtarzalny klimat, toteż cieszą się ogromnym zainteresowaniem miejscowych oraz turystów.

About