Jak szybko umyć samochód jeżeli nie chcesz akurat skorzystać z wygodnej myjni?
Samochód na pewno najlepiej myć po prostu w myjni – wtedy mamy praktycznie pewność, że wszystko odbędzie się bardzo szybko, a jednocześnie nie będziemy mieć żadnych kłopotów z wyczyszczeniem nawet najmocniej uciążliwych plam.

LED

Autor: Nicholas Wang
Źródło: http://www.flickr.com
Co jednakże w sytuacji, gdy właśnie z jakichś przyczyn nie można skorzystać z myjni?
myjka ciśnieniowa

Autor: Duncan Hull
Źródło: http://www.flickr.com
Fantastyczne rozwiązanie
Jeżeli tylko masz miejsce, gdzie mógłbyś samodzielnie umyć swój samochód – dla przykładu własne podwórko obok domu lub linia produkcyjna do pelletu jakieś miejsce w okolicy garażów – wtedy z pewnością znakomitym pomysłem będzie Kupno myjki ciśnieniowej.

Nie czekaj! Jeżeli zainteresował Cię nasz wpis, to czytaj również koło szlifierskie kolejne wiadomości na ten temat. Przygotowaliśmy je dla Ciebie z chęcią.

Jeśli się na to zdecydujesz, zaraz myjka ciśnieniowa stanie się właściwie nieodłącznym elementem Twego życia i będziesz zastanawiać się, jak wcześniej w ogóle mogłeś bez niej żyć. Myjki ciśnieniowe świetnie sprawdzają się szczególnie do czyszczenia pojazdów, jednakże będą również na pewno nieocenioną pomocą w ogrodzie.

Jaką myjkę wybrać?
AbyŻeby kupiona przez Ciebie myjak ciśnieniowa została jak najlepiej dostosowana do Twych potrzeb, wówczas musisz wcześniej zapoznać się skrupulatnie z możliwościami oraz funkcjami, jakie proponują konkretne myjki. Warto zwrócić uwagę zwłaszcza na ciśnienie wody, gdyż od tego w ogromnej mierze zależy, jak sprawnie myjka będzie czyścić bardziej uporczywe zabrudzenia. W przypadku myjek przeznaczonych do używania domowego ciśnienie wody zazwyczaj nie przekracza stu sześćdziesięciu barów.

Równocześnie zwracaj uwagę także na wydajność myjki, która zazwyczaj podawana jest w litrach na godzinę. Zwykle do użytku domowego wystarcza myjka ciśnieniowa z wydajnością 500 l/h – niewątpliwie nie musisz inwestować w kosztowniejszą opcję.

About