Jaką rolę mogłyby spełniać niewielkie misie i co mogą uratować?
Od jakiegoś czasu w naszym prawie funkcjonuje artykuł, który nakazuje wszystkim osobom idącym poza miastem w godzinach wieczornych mieć jakieś odblaskowe przedmioty.

Przykładowo mogą to być paski bądź specjalne taśmy czy koszulki.
miś obdlaskowy

Autor: order_242
Źródło: http://www.flickr.com

Występując naprzeciwko tym zapotrzebowaniom, przeróżne agencje reklamowe oferują klientom specjalne maskotki. Mogą być one wyprodukowane przykładowo w formie różnych zwierzątek, jakie opiekunowie kupują dla swoich dzieci. Bardzo popularnym obecnie produktem jest miś obdlaskowy. Ma on wielkość ok. 10 cm.

Jeżeli masz ochotę znaleźć artykuły na prezentowany temat, to przejdź tutaj (http://www.24legnica.pl/dlaczego-pozycjonowanie-stanowi-proces-ciagly/) i zobacz pozostałe informacje odnośnie przedstawianego zagadnienia.

Taki miś mógłby służyć jako breloczek, który można za pomocą sznureczka przywiązać do plecaczka. Jest to niezwykle tani produkt, zatem warto jest zakupić parę sztuk oraz przyczepić w różnorodnych częściach torby dziecka. Tego typu odblaski produkowane są w różnych kształtach i kolorach. Mogą być płaskie albo trójwymiarowe.

Nie bez znaczenia jest również fakt, że na takich misiach można by umieszczać jakikolwiek druk. Innymi słowy można w oczach swoich potencjalnych klientów skojarzyć spółkę z bezpieczeństwem na drogach i bezpieczeństwem najmłodszych. Taki odblaskowy miś jest dostępny praktycznie wszędzie w sklepach z zabawkami, w internecie czy też nawet w marketach z artykułami dla dzieci w wieku szkolnym czy w kioskach.

Na misiu mógłby być wykonany dowolny napis przy pomocy sitodruku albo tampodruku.

Czy ten tekst uważasz za wartościowy? Jeśli tak, to wejdź i przeczytaj więcej (https://fotoporcelana.net/kontakt) – będące tutaj kwestie odpowiedzą na wszystkie Twoje zapytania.

Kupując tego misia należy jedynie upewnić się, czy dany towar stanowi środek ochrony indywidualnej wg rozporządzenia Ministra Gospodarki z 21.12.2005 roku.

About