Jakie stylizacje są dziś na topie? Jakie elementy garderoby można ze sobą zestawiać?
Przyglądając się ludziom, którzy spacerują po centrum miasta lub wałęsają się po centrum handlowym można uznać, że zdecydowanie jeansy to element garderoby, w który wyposażony jest niemal każdy z nas, zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Co ciekawe, spostrzec można zarówno rurki, jak i klasyczne dzwony. Z jeansami świetnie komponują się męskie bądź damskie trampki, a także wysokie, eleganckie szpilki.

Buty, wiązanie

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

Jeśli chodzi o wspomniane męskie i damskie trampki (blog) to one też często występują w przeróżnych stylizacjach. Dostrzegalne są klasyczne czarno-białe buty, a także obuwie w jaskrawych kolorach, na przykład zielone, niebieskie czy miętowe trampki (sklep pantofelek 24). Wypada nadmienić, że dziś na potęgę wykorzystuje się odważne zestawienia. Miętowe trampki wcale nie muszą być wkładane wyłącznie do dresu czy sportowej spódniczki. Będą one również doskonale współgrać z elegancką koszulę i torbą typu shopper bag.

Marynarki to inny komponent garderoby, który jest chętnie przez Polaków zakładany. Popularnością cechują się zarówno marynarki eleganckie, jak i bardziej sportowe. Na półkach w sklepach dostrzec można różne egzemplarze, zarówno pod względem stylistycznym, jak i kolorystycznym. Okazuje się, że marynarka również może być wykorzystywana w różnorakich zestawieniach. Nie ma wątpliwości, że będzie ona świetnie łączyć się ze szpilkami. Jednak trampki również można z nią łączyć, tak samo jak adidasy.

Czy niezbędne jest Ci kompleksowe objaśnienie (http://www.e-militaria.pl/saszetki-i-nerki-pentagon-772) tego zagadnienia z różnymi szczegółami? Mamy dla Ciebie świetną informację – wyszukasz je w tym linku.

I mowa tu zarówno o stylizacjach męskich, jak i damskich.

Projektowanie butów, trampki

Autor: Justin Wolfe
Źródło: http://www.flickr.com

Warto nadmienić, że jeżeli chodzi o obuwie, to coraz częściej sięgamy po adidasy. Oprócz tego, że pasują one, co oczywiste, do dresów, strojów sportowych, doskonale komponują się z bardziej eleganckimi komponentami garderoby, na przykład sukienką czy, wspomnianą marynarką.

Niezbędna jest Ci ciekawa kwestia (https://eztime.pl/marki/264-zegarki-soliver) wybranego postu? Pewnie chciałbyś użyć wiadomości, które zawarliśmy na kolejnej stronie. Namawiamy!

Wśród interesujących stylizacji na uwagę zasługuje połączenie dresów i szpilek, a także męskich trampek ze spodniami na kant.

About

Categories: Bez kategorii Tagi: , ,