Jakiego rodzaju typy depaletyzatorów mogą używać magazyny i jakiego rodzaju są atuty takich sprzętów?
Wykorzystywane one są do Automatycznego albo półautomatycznego rozładunku palet o różnorodnych wielkościach. Na tego typu paletach mogłyby być ustawione puszki czy słoiki.

Wydajność ich jest dostosowywana do potrzeb klienta.
Delikatne wypakowywanie opróżnionych słoików czy też puszek wymaga należytego doświadczenia i wiedzy. Depaletyzatory cechuje delikatne obchodzenie się z wszystkimi opakowaniami. Dostępne są mechanizmy wysokie oraz niskie. W taki sposób można dopasować narzędzie do różnych warunków. Wysokie depaletyzatory służą do wypakowywania nowych puszek. Dzięki uniwersalnej budowie przydają się do rozpakowywania wszystkich rodzajów butelek gwarantując jednocześnie zerowe uszkodzenie wszystkich opakowań. W depaletyzatorze wysokim wyjście butelek mieści się na wysokości 2000 mm. Pionowy ruch palety zapewniony jest przez ruch windy. Efektywność narzędzia jest niezwykle wysoka i oznacza wypakowanie 50000 puszek na godzinę. Zaletami takiego depaletyzatora są wysoka wydajność oraz solidna konstrukcja, które gwarantuje dużą wydajność i trwałość.

Kwiaty ogrodowe

Autor: Chris Bowman
Źródło: http://www.flickr.com
Depaletyzatory niskie są doskonałym wyjściem w przypadku linii o średniej albo niskiej wydajności a także w tamtym miejscu, gdzie sugerowana wysokość opakowania to wysokość 1000 mm. Takie narzędzia mają strukturę dwukolumnową i przeznaczone są do zdejmowania z palety pustych butelek. Zaciskowa głowica sprzętu zbiera z palety całe warstwy puszek na stół przesyłu o przesuwie pionowym. Mocną stroną takiego depaletyzatora jest np. łatwa regulacja dostosowana do różnych typów palet.

Dzięki zautomatyzowanej pracy takie urządzenia wyręczają operatorów linii. Dziś coraz częściej służą one do rozładowywania całych skrzynek ze szklanymi butelkami.

Po przeanalizowaniu omawianego wątku, wejdź na inny oryginalny serwis (https://www.centrumpomyslow.pl/ideas/details,1,10,475,walentynki-kolko-krzyzyk-gra-.html), który posiada także interesujące wiadomości – zobaczysz, że wciągnie Cię całkowicie.

W branży piwowarskiej powracają one do producenta.

About

Categories: Bez kategorii Tagi: , , ,