Jakiej wielkości mogłyby okazać się dziecięce maskotki i z jakiego materiału mogą zostać wyprodukowane?
Dziecięce lata to piękny i beztroski czas, gdy nasze dzieci powinny bawiąc się poznawać otaczający świat i w ten sposób poznawać m.in. różne roślinki czy też zwierzęta.

moja łazienka

Autor: Magnus Hagdorn
Źródło: http://www.flickr.com
Mogą robić to przez zabawę przedmiotami wyprodukowanymi na wzór różnych zwierząt domowych czy gospodarskich.
Nici liftingujące wykonane są z substancji czynnej

Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia
Jedną z najbardziej popularnych zabawek takiego rodzaju jest wykonany z pluszu konik, na który można by nawet usiąść. Nikt nie powiedział, że np. taki koń powinien być wielkości 20-30 cm. Podobnie dobrze mógłby posiadać ok. metra długości i nie musi siedzieć, ani stać, lecz leżeć. Tak, żeby trzy bądź czteroletnie dziecko było w stanie po prostu usiąść na grzbiecie. Jeśli Twoje potomstwo pragnęłoby, aby w jego domu była tak znaczna maskotka koń tej wielkości także jest do nabycia w marketach z pluszakami. Tego typu maskotka to doskonały towarzysz dla dowolnego dzieciaka, które mogłoby mieć przyjaciółkę przytulankę, z którą mogłoby chociażby zasnąć. Tego typu zabawki nigdy nie muszą być wyprodukowane z pluszu, to tylko jeden z wielu surowców, który służy do produkcji maskotek. Podobnie często wykorzystywanym surowcem jest np. poliester.
maskotka koń

Autor: MM Collection
Źródło: MM Collection
Maskotki w postaci większego lub mniejszego konia to bardzo popularny wzór, dlatego też można zakupić tego typu zabawkę w niemalże każdym odcieniu oraz o różnym stopniu podobieństwa do rzeczywistego zwierzęcia. Od niezwykle realnie odwzorowanych zabawek, do takich, które posiadają niespotykanie króciutkie nóżki.

Nie trzeba jednak tracić z pamięci, że zabawki powinny służyć rozwijaniu wyobraźni naszych smyków. ceny tego typu maskotek nie są wygórowane, oscylują w ramach od paru do kilkuset złotych, w zależności od rozmiaru czy też użytego surowca.

About