Tag Archives: magazyny
Gromadzenie i dystrybucja biologicznych depresatorów, nawozów i paliw może być prosta
Gromadzenie paliw ciekłych, depresatorów oraz nawozów to etap, w którym produkty są najmniej narażone na niebezpieczeństwo reakcji. Jeśli są zachowane odpowiednie normy postępowania wśród pracowników, a stan faktyczny pojemników magazynowych cieczy niebezpiecznych jest zgodny z przyjętymi zasadami ich przechowywania.
Markowe systemy do wyposażenia dużych magazynów
Właściwie każdy właściciel firmy pragnie, aby jego miejsce pracy było jak najefektywniej urządzone i dobrze funkcjonowało. Kiedy na wyposażeniu zakładu, którego jesteś właścicielem, działają także magazyny do przechowywania produkowanych towarów lub po prostu prowadzisz hurtownię, bez wątpienia musisz zainteresować się różnymi rozwiązaniami, które wielce ułatwiają pracę w magazynach oraz sprawiają, że mieści się tam o wiele więcej towarów. Jednym z takich ciekawych rozwiązań są dla przykładu podesty magazynowe.
Właściwie zorganizowany magazyn, to jaki? Co musi się w nim znajdować? Jakie normy musi spełniać?
Budynki magazynów powinny być murowane i przeciwpożarowe. Ważne jest, aby podłogi były trwałe na działanie trzymanych w magazynie substancji oraz na uszkodzenia mechaniczne, ponieważ wszelkie nierówności utrudniają przewożenie wózków i przemieszczanie się pracowników.