Na czym polega gra w paintball laserowy? Co warto wiedzieć o meczach paintball’owych?
gra swoimi zasadami przypomina paintball, stąd też czasem stosowana bywa nazwa laserowy paintball.

Jeżeli chodzi o paintball laserowy Gdańsk, na początku każdy gracz odbiera bezproblemową do indywidualnego dopasowania kamizelkę razem z bronią. Broń będzie stosunkowo lekka a co najważniejsze nie strzela bolesnymi albo brudzącymi kulkami jak w tradycyjnym paintballu, lecz wiązką światła, która po trafieniu w nieprzyjaciela odbiera mu wyłącznie wirtualne punkty . Dlatego gra ta idealnie nadaje się zarówno dla dorosłych jak także dla dzieci. Każda kamizelka ma system czujników, które w trakcie gry gromadzą wszelakie dane na temat trafień. Tak po skończeniu gry jak też w czasie rzeczywistym można dokładnie prześledzić kto a także kogo jak wiele razy trafił na specjalnych monitorach zainstalowanych w barze. W jednym czasie na scenie może uczestniczyć w grze maksymalnie 20 osób.
domek

Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
scenariusz

Autor: Travis Swan
Źródło: http://www.flickr.com
Gra ma miejsce na specjalnie przygotowanej, niezwykle dużej oraz co najważniejsze bezpiecznej estradzie, kreującej system labiryntowych przejść, gdzie w tajemniczym półmroku, wśród kreujących jedyny w swoim rodzaju nastrój beczek, krat, systemów rur, kół, zaworów a także pieców zawodnicy mogą oddać się pełnej adrenaliny grze. Dodatkowo nastrój rodem z gier komputerowych pobudza nadzwyczajne oświetlenie, ledy, stroboskopy a także inne wizualne zjawiska, jakich szczególny charakter eksponuje unoszący się dyskretnie dym.

Całości dopełnia odpowiednio dobrana muzyka pomagająca w skradaniu się. Kiedy gra się dopełnia, każdy gracz otrzymuje swoją kartę informującą o ilości oraz jakości wszystkich trafień.

Gdy pomyślisz, że warto poznać większą ilość szczegółów związanych z prezentowaną tutaj problematyką, zerknij pod link (https://www.przerwa.studio/kontakt-2) – w tamtym miejscu znajdziesz podobne zagadnienia.

Jest to gra idealna na wieczór kawalerski Gdynia.

About

Categories: Idziemy na zakupy Tagi: , ,