Najnowsze trendy w przemyśle modowym, czyli co widzimy na wybiegach
Praktycznie co sezon kilka tendencji w modzie zostaje tak popularne, że zachwyca się nad nimi każdy kto lubi modę. Od czasu do czasu dzieje się tak , że dany trend zostanie wśród nas na dłużej, jak na przykład powracające co roku w okresie wiosennym pastele, czy motywy florystyczne. Jednak najczęściej jest tak, że rozchwytywana w danym okresie tendencja, po paru miesiącach odchodzi w niepamięć, zastępowana przez inną, nowszą. Ciekawe w jaki sposób potoczą się losy te, które kochamy dziś?

buty

Autor: S’Portofino
Źródło: S’Portofino
Działem przemysłu modowego, w którym najwięcej się dzieje jest niezaprzeczalnie obuwie. Co niezwykle interesujące w teraźniejszych czasach stawiamy na całkowitą wygodę albo pełen szyk, nie stosując półśrodków. Rządzą więc białe tenisówki damskie razem z czarnymi sandałkami na wysokiej szpilce. To jednak nie koniec, gdyż szczególnie pożądane stało się kombinowanie absolutnie odmiennych stylów, więc nie ma nic dziwnego w wyborze: białe tenisówki damskie na wesele, czy inne specjalne wyjście. Jeśli mówimy o kolorystyce to najczęstszym wyborem są właśnie białe (-> zobacz szczegóły), pudrowo-różowe albo miętowe trampki. W następnej dziedzinie rządzi natomiast klasyka i stonowana kolorystyka.Można się dopatrzeć mnóstwa bieli, beżu i szarości, lecz przede wszystkim odnajdziemy tu wszechwładną czerń. Jednak coraz częściej widocznym połączeniem kombinacją są eleganckie szpilki i poprzecierane dżinsy, nadające całemu wizerunkowi odrobinę drapieżności. Jak wiemy moda to nie tylko obuwie, a też sukienki, spódnice, koszulki, dodatki, akcesoria i wiele, wiele innych.

kobieta, moda, buty

Autor: Cristian Dina
Źródło: http://www.flickr.com
Ostatnim zachwytem są często za duże narzutki i palta, nadające nam szyku i stylu nawet jeśli, szykując się o poranku w pośpiechu, założyliśmy co było pod ręką.

Jeżeli ten wpis jest dla Ciebie ciekawy, to zobacz stronę (https://www.sklep.autopart.pl/standardowe,c4,pl.html), która także prezentuje tego typu materiały. One niewątpliwie również Cię zaabsorbują!

Miętowe trampki do wyjściowej sukni, porwane spodnie i szpilki i mnóstwo różnych połączeń, które niejednemu wydają się niezwykle kontrowersyjne, a niektórym z pewnością, nieodpowiednie oznaczają, iż dzisiaj chodzi nam przede wszystkim o zabawę modą (kliknij ten link). Pomysłowość jest bowiem najbardziej uwielbiana, a nie uznawanie żadnych zasad, na porządku dziennym. Oczywiście nie wiadomo, że takie, niekonwencjonalne trendy pozostaną wśród nas na dłużej, czy po kilku miesiącach po prostu o nich zapomnimy. Jednakże tendencje do eksperymentowania i łamania norm obyczajowych, widoczne są też w paru innych dziedzinach działalności człowieka, więc może faktem jest, że w modzie nie ma już zasad i liczy się jedynie kreatywność.

About

Categories: Bez kategorii Tagi: , ,