Nalewki na prezent – czy warto?
Gdy rozmyślamy o zrobieniu komuś prezentu miewamy wiele dylematów. Czasem nie mamy pojęcia, co ktoś tak naprawdę lubi. Ogólnie posiadamy za małą wiedzę na temat osoby, którą mamy obdarować. Wtedy mamy kłopot. Zawsze dobrą opcją na prezent jest alkohol, więc tak możemy łatwo wyjść z opresji. Prezentem może zostać nawet cytrynówka swojskiej roboty, jeśli ktoś robi sam dla siebie parę butelek. A gdy nie posiadamy takiej możliwości, to zawsze można kupić cytrynówkę w normalnym sklepie z alkoholami. Osoba obdarowywana na sto procent będzie szczęśliwa.

Bo nawet, jeśli ona sama nie lubi alkoholu, to będzie mogła takim trunkiem poczęstować gości. Istotne, by butelka, w której damy alkohol wino zero była fajnie zapakowana, bo jeżeli już ma być to prezent, to niech się elegancko prezentuje – -> przejdź.

Prezenty świąteczne dla firm

nalewka

Autor: thedabblist
Źródło: http://www.flickr.com

Gdy mamy firmę trzeba pamiętać, że święta dla wielu ludzi to niesamowicie istotny czas. Z tego powodu należy pamiętać o swoich klientach. Dobrze wyszukać firmę, która może stworzyć jakiś mały prezent firmowy dla części klientów, którzy są wyróżniający się we współpracy z nami. Poza tym taki upominek z logo firmy powinien też zostać wręczony pracownikom. Warto żeby ludzie, którzy pracują w naszej firmie poczuli się doceniani. Upominkiem może być nawet bombka (sprawdź ofertę –kule styropianowe duże) pełna słodkości z logo naszej firmy i imieniem pracownika, bo w święta najważniejszy jest gest a nie to ile coś kosztowało. A upominek świąteczny dla firm to spore przedsięwzięcie dla przedsiębiorstw, które zajmują się robienie owych podarków.

upominki firmowe

Autor: East Midtown
Źródło: http://www.flickr.com

Są one w stanie zrobić nawet małe i w sumie niedrogie, ale ciekawe i miłe podarki. A jeżeli mamy ochotę podarować prezent firmom, z którymi współpracujemy, czyli konkretniej rzecz ujmując – innym prezesom to można postawić na jakiś droższy alkohol albo kosz podarunkowy. Wszystko w zależności od stopnia zażyłości. Bo wiadomo, że interesy sobie, a często poza tym też mamy kontakt poza pracą z różnymi osobami. Z tego powodu w czasie szukania upominków firmowych dobrze trochę się zastanowić. Można też wskazać osobę, która będzie odpowiadać za organizację podarków świątecznych u nas w firmie.

About