Niezwykle miłym uczuciem jest stworzenie jakiegoś przedmiotu własnymi rękoma, zwłaszcza jeśli chcemy tę rzecz dać komuś w podarku
Zrobione osobiście podarki są bardzo miłe. Zwłaszcza w obecnych czasach, gdy każdą rzecz można kupić w sklepie lub w sieci.

Jeżeli dostaniemy podarunek, w który ktoś włożył serce i czas, jest nam niezwykle przyjemnie i mocniej przywiązujemy się do prezentu.
Niezwykle przyjemnym prezentem dla kobiety wydają się być szkatułki drewniane. Jeśli syn lub mąż osobiście ją pomaluje albo upiększy (na przykład koralikami) – tym milej będzie trzymać w niej ważne drobiazgi albo biżuterię. Technika decoupage bazuje dokładnie na przyklejaniu do różnego rodzaju powierzchni innych elementów. Dzięki takiej dekoracji pudełko decoupage, które dostaniemy, będzie unikatowe – pudełka z drewna. Będziemy mogły poszczycić się koleżankom, jak członkowie naszej rodziny dbają o wzajemne relacje, obdarowując się własnoręcznie zrobionymi podarkami.
drewno

Autor: Tim Parkinson
Źródło: http://www.flickr.com

W czasach prędkiego życia trzeba czasami zwolnić, żeby stworzyć coś samodzielnie. Jeśli chcemy odrobinę uprościć swoje życie i część potrzebnych materiałów nabyć, warto odwiedzić sklep decoupage – tokarnia-sosenka.com.plgdzie będziemy mieli możliwość znaleźć choćby pędzle lub drewniane fragmenty potrzebne do zrobienia szkatułki.

Produkt, który wówczas otrzymamy, będzie o wiele bliższy naszemu sercu, gdyż włożyliśmy trud w jego wykonanie. Warto otaczać się takimi rzeczami, ponieważ są one nadzwyczajne i unikatowe. W przyszłości to właśnie takie przedmioty będziemy przywoływać ze wzruszeniem.

About