Pociągające pomysły na wesele dla kreatywnej Pary Młodej
Polskie wesela były na razie zbyt klasyczne, na całe szczęście to się modernizuje – szczególnie dzięki rosnącej popularności blogów z wenami ślubnymi. Wystawiamy tutaj nieco pomysłów na uroczystości weselne, które pomogą Wam zaskoczyć gości , i także całkowicie oddalić się od niezmienności.

Ślub

Autor: Shan Owens
Źródło: http://www.flickr.com
Stolik weselny dla pociech jest to pomysł znany współczesnym Pannom Młodym, które śledzą najświeższe trendy i kierują się przeglądając polskie jak również zagraniczne blogi. Natomiast nie do końca wkroczył w zwyczaj na naszych uroczystościach ślubnych. Wszelka taka atrakcja weselna jest dla dzieci świetnym urozmaiceniem dnia, w którym to dorośli bawią się więcej od nich. Para Młoda może też przyrządzać zabawy zamierzenie dla najmłodszych.

Bez wątpliwości dzieciom się to niesłychanie spodoba. Barek piwny to już pomysł dla pełnoletnich gości weselnych. Tego typu barek to godziwy pomysł na wesela o skromniej formalnym charakterze. Kategorycznie jest to propozycja na ślub w plenerze we Wrocławiu (w ogródku pod nagim niebem czy też pod namiotem). Sprawdza się wtedy lepiej niż barki alkoholowe z kolorowymi trunkami. Oczywiście męskie grono ślubu się nader ucieszy z takowej atrakcji. Bezsprzecznie sam ślub (suknie slubne) w plenerze we Wrocławiu jak i w podobny sposób przyjęcie weselne ma stanowić dużą atrakcję.

Ślub plenerowy

Autor: flickr.com
Źródło: flickr.com
Przyjęcia aranżowane w zieleńcach sporządzają swoistą aurę, niesamowity i ekstrawagancki klimat. Jest on nieczęsto spotykany u nas w kraju, w związku z tym jest taki zdumiewający i nieprzeciętny. Podobnie już z pozwoleniami na ślub w plenerze jest przyzwoiciej – swego czasu nie chciano się na te uroczystości godzić, w tym momencie już tak. Następną atrakcją jest pomysłowe wyście z kościoła.

Wyłącznie nieliczni pamiętają o tym, by wychodzącą Parę Młodą z kościoła pozdrowić w rzadki sposób – . Rzadkie wyjście z kościoła to również doskonała okazja na rzetelne zdjęcie, jakie będzie ekstra pasowało do albumu, jaki dostanie od Waszego fotografa ślubnego.

About