Powinniśmy jeść leśne owoce, gdyż są one szalenie zdrowe — jednak jak możemy mieć do nich dostęp przez cały rok?
Lasy od początków istnienia dają nam wyżywienie — to z nich czerpiemy dary od przyrody.
Jednym z najlepszych owoców na świecie jest borówka. Owoc ten doskonale wpływa na działanie mózgu.

bielizna

Autor: Coram Poland
Źródło: Coram Poland
Butelka dla dziecka

Autor: Loni Townsend
Źródło: http://www.flickr.com
Salon piękności

Autor: Special Olympics Connaught
Źródło: http://www.flickr.com
Ulepsza również pamięć oraz wzrok. Przede wszystkim jest bogata w przeciwutleniacze, które zwalniają proces obumierania komórek. Inna odmiana borówki, tzw. brusznica, bardzo dobrze wpływa na pracę brzucha. Przez to jest zalecana ludziom, którzy często cierpią przez grupy żołądkowe lub mają poważniejsze problemy z trawieniem.

Ta nowa treść (https://www.serwischlodniczy.com.pl/) jest niesamowicie interesująca i jeżeli szukasz więcej danych na opisywaną tu kwestię, to znajdziesz je tu.

I co najfajniejsze — możemy ją znaleźć w naszych lasach. Zatem możemy mieć pewność, że nie jest przywożona z kalekich krajów. Dla osób, które doceniają w diecie produkty lokalne i sezonowe, jest to bardzo pozytywna wiadomość. Jednak sezon na borówkę jest raczej krótki. Co zatem można zrobić, żeby móc cieszyć się jej smakiem oraz niesamowitymi cechami przez cały rok? Można kupować suszoną borówkę jako suplement diety. WóWCzas zbawienne działanie tego owocu nie będzie zawężone do kilku wakacyjnych tygodni. Pamiętajmy jednakże o tym, żeby kupować produkt najwyższej jakości. Trzeba zwracać uwagę, żeby na paczce była informacja o tym, że towar nie ma cukru czy na przykład oleju palmowego. Ważne jest też to, by nie miał w sobie żadnych substancji konserwujących.

opakowanie musi być wypełnione po brzegi borówką i niczym innym. Musimy mówić stanowcze nie wszechobecnej chemii w jedzeniu. Warto to czynić, żeby zachować zdrowie.

About

Categories: Bez kategorii Tagi: , , , ,