Regularne doglądanie zdrowia twojego samochodu jest ważne
Każdy z nas wie iż zachowanie pojazdu w nieskazitelnej czystości jest nie jedynie bardzo dla naszego lepszego samopoczucia, ale przede wszystkim dla „zdrowia” naszego samochodu. Zainteresowanie się jedynie karoserią nie jest zadowalające.

Tak samo jak jak u ludzi tak samo najistotniejsze jest wnętrze auta, nie
za drzwiami ani też deska rozdzielcza, ale pod maską oraz
filtry do kompresorów

Autor: AWBUD Wyroby Betonowe
Źródło: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/bruk_jurajski_kolor01.jpg
poniżej nadwozia. O tym jak długie życie będzie miało auto decyduje nasza dbałość o całość układu zamieszczony pod maską.

Systematyczne doglądanie stanu kanałów paliwowych, zmiana płynu w układzie kierowniczym, zakonserwowanie elementów szczególnie wyeksponowanych na niszczące działanie korozji. Niepomiernie ważna jest wymiana filtrów zamontowanych pod maską. Filtry do kompresorów, jeśli nasz pojazd posiada zainstalowaną turbosprężarkę powinny być zamieniane na nowe regularnie, razem z filtrem oleju co każde przejechane 10000 kilometrów.
W innym wypadku turbosprężarka, a raczej pocznie przepuszczać pył z powietrza i opiłki metalu znajdujące się w układzie, co nie tylko grozi szybszym wyeksploatowaniem samej turbosprężarki, ale również silnika, który nie powinien gromadzić opiłków metalu, ponieważ spowoduje to zatarcie się silnika. Bardzo dobry jest filtr powietrza donaldson, głównego producenta filtrów, który chwali się szacunkiem nawet w otoczeniu profesjonalnych kierowców wyścigowych pojazdów.

Czy ten wpis wciągnął Cię bez reszty? Jeśli tak, to zobacz również inny polecany tekst (https://sklep.effector.com.pl/promocje), który posiada nie mniej interesujące wiadomości.

Od lat filtry donaldson, obejrzyj filtry powietrza Donaldson polecane przez specjalistów, które używane są przez stajnię Ferrari.

Dlatego umieszczenie filtra firmy Donaldson w naszym samochodzie będzie dobrym wyborem.

filtr powietrza donaldson

Autor: AWBUD Wyroby Betonowe
Źródło: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/nostalit_piaskowy02.jpg
Sprawność naszego samochodu jest nie ukrywając istotna, toteż cyklicznie doglądaj układ silnikowy oraz kierowniczy (katalog Wsłuchuj się w pracę silnika, byś
w jednej chwili odnalazł, iż coś się uległo uszkodzeniu.

About