Sprawnie i bezpiecznie – postaw na polską firmę kurierską
Wybierając firmę kurierską chcemy, by nasza paczka dotarła do celu szybko i w nienaruszonym stanie. Dodatkowym atutem, który gwarantuje nam poczucie bezpieczeństwa jest sprawny kontakt z firmą kurierską na każdym etapie realizacji. Okazuje się, iż na na naszym rynku już od wielu lat funkcjonuje firma, która zapewnia wysoką jakość przesyłek, ale także usługę transportu drogowego.

wyobrażenie - firma

Autor: Presidencia de la República Mexicana
Źródło: http://www.flickr.com

Patron Service funkcjonuje już od roku 1990,1990 r., zapewniając swoim klientom przede wszystkim usługi przesyłek kurierskich. Filary firmy to szybkość, elastyczność i komfort. Standardem jest zapewnienie stałego kontaktu z klientem w czasie realizacji usługi, przez dedykowanego przedstawiciela Patron Service. Dodatkowo, oferta jest dopasowana do zróżnicowanego klienta. Z oferty tej firmy, korzystają osoby prywatne, firmy handlowe oraz produkcyjne, biura, agencje reklamowe i instytucje finansowe.

Można wyróżnić 4 działy usług oferowanych przez Patron Service: serwis lokalny, krajowy, międzynarodowy oraz transport drogowy. Pierwszy wymieniony dział dotyczy paczek oraz listów w obrębie granic miasta. Przesyłki te docierają są do odbiorcy jeszcze w dniu nadania. Zlecenia wykonywane są w dni robocze, w godz. od 9 do 18. Z kolei serwis krajowy odnosi się do paczek i listów przesyłanych w obrębie kraju. Dostarczenie przesyłki następuje na następny dzień, najpóźniej w drugiej dobie. Można jednak skorzystać ze specjalnego trybu doręczania, w którym przesyłka dociera do odbiorcy jeszcze w dniu nadania bądź w rano następnego dnia.

W gąszczu otaczających nas wiadomości ciężko jest znaleźć naprawdę przydatne informacje. Z tego powodu jeśli ciekawi Cię taki temat, to koniecznie zobacz rekomendowane info (multibed.pl/zarzadzanie-mieszkaniami-na-wynajem/).

Następny wymieniony segment, a więc serwis międzynarodowy dotyczy przesyłania paczek i listów w obrębie Unii Europejskiej. Usługi międzynarodowe wykonywane są w dni robocze, w godzinach od 9 – 17. Trzeba wiedzieć, że możliwe są także zlecenia w pozostałych dniach i innych godzinach, po uprzednim porozumieniu z dyspozytorem. Natomiast chcąc skorzystać z usługi transportu drogowego musimy wziąć pod uwagę, że na jej koszt składają się: opłata drogowa oraz dodatek paliwowy (prosto z tego źródła). Opłata drogowa jest ryczałtowa, jej wysokość to 4,5%. Natomiast wysokość dodatku paliwowego kształtuje poziom ceny oleju napędowego. Firma co miesiąc przedstawia komunikat o wysokości opłaty za usługę transportu drogowego, która doliczana jest do cen podstawowych.

About