Torby medyczne w sklepie online.
Sklep internetowy oferuje torby medyczne w atrakcyjnych cenach. Przechowywanie oraz transport wybranych produktów wymaga umieszczenia ich w wygodnej torbie medycznej. Dzięki temu można zatroszczyć się o porządek, ochronę posiadanych farmaceutyków, ich trwałość oraz dostęp do zawartości torby zawsze, kiedy zaistnieje taka potrzeba. Wykonanie toreb medycznych z solidnych, odpornych na wpływ czynników zewnętrznych materiałów, ma bezpośredni wpływ na wygodę ich użycia.

Torby medyczne
Oznaczenie toreb symbolami medycznymi, pozwala na ich szybką i prostą identyfikację, gdy tylko zachodzi taka potrzeba. Torby medyczne wykonane zostały zgodnie z zaleceniami koordynatora PSP do spraw ratownictwa medycznego. Materiał RIP-STOP jest bardzo wysoko odporny na przetarcia. Kieszeń główna torby posiada trzy regulowane przegrody. W komorze głównej torby umieszczono także uchwyty na butlę tlenową. W głównej kieszeni zostało specjalnie stworzone miejsce na pakiet opatrunkowy.

W kieszeniach bocznych jest miejsce na drobny sprzętoraz specjalny uchwyt z miejscem na kołnierz ortopedyczny.Torby medyczne posiadają solidne suwaki 15 mm, które zapewniają pewne otwieranie przegród torby. Torby medyczne – – wyposażone są w uchwyty do trzymania w dłoni, na ramieniu oraz szelki do noszenia na plecach. Torby medyczne oznaczone są krzyżem Świętego Andrzeja jak i taśmą odblaskową, niezbędną do poprawy widoczności ratownika, pracującego w nocy. Torba jest pokryta pianką, co ochrania jej zawartość podczas transportu i w razie upadku torby na podłogę. Torby medyczne otwierane są w całości – co zapewnia łatwy i szybki dostęp do jej wnętrza.

Dla podsumowania – torby medyczne to niezwykle funkcjonalne torby, mające komorę w kształcie litery „U”, która zapewnia łatwy dostęp do rzeczy znajdujących się w środku. W głównej komorze jest do dyspozycji pięć kieszonek, zamykanych na gumkę. Na klapie są dwie kieszenie siatkowe, zamykane na suwak. Dodatkowo torby medyczne mają dwie boczne kieszonki, w których znajdują się przegrody segregacyjne, także zamykane na suwak.żyrandole (poszerzone informacje pod linkiem)Kieszeń piankowa z przodu torby jest zadedykowana dla ruchomego ampularium.Torby medyczne mają z tyłu specjalną kieszeń np. na dokumenty, również zapinaną na suwak.

Pas nośny jest odpinany, jest regulowany, z komfortowym antypoślizgowym naramiennikiem. Uchwyty z taśmy zapięte są rączką. Dno torby jest usztywniane jak i zabezpieczone stopkami z gumy. Użyte tworzywa gwarantują niespotykaną dotąd odporność na przetarcia i rozerwania. Wnętrze torby stworzone jest z prosto zmywalnego Nylonu 210D. Torby medyczne dostępne są w 4 kolorach: czerwonym, granatowy, czarny oraz żółtym.

About