W jaki sposób tanio upiększyć mieszkanko?
Upiększanie mieszkanka wcale nie musi łączyć się z ogromnymi kosztami. Możesz to zrobić tanio – wykazując się kreatywnością oraz poświęceniem choć odrobiny czasu.
Obraz własnego autorstwa może wyglądać bardzo efektownie.

Jeżeli jednakże nie wierzysz w swoje zręczności – na blogach można odnaleźć tutoriale na temat wykonania takich efektownych „maziajów”. Podobrazia możesz niedrogo zakupić w internecie za kilkanaście złotych. Do malowania nadaje się również kawałek grubego kartonu czy też sklejki, lecz one wymagają wcześniejszego zagruntowania białą farbą. Tubka farby akrylowej, w zależności od rozmiarów kosztuje od kilku do parudziesięciu złotych.

Czy jesteś zdania opisywany wątek jest niesamowicie pasjonujący? Jeśli tak uważasz, to wejdź na oryginalny tekst (https://alwro.com.pl/) – w tamtym miejscu odnajdziesz równie intrygujące dane.

A może posiadasz w domku jeszcze jakieś resztki z lekcji plastyki? Bądź Twe dzieci regularnie malują coś farbami?

stojak z klamerką

Autor: Mateus Lunardi Dutra
Źródło: http://www.flickr.com
Zwierciadła w mieszkaniu wprowadzają powiew glamouru, przydają blasku a także pomagają optycznie powiększyć pomieszczenie. Już sama obecność jednego lustra powiększa wartość pokoju, lecz dopiero aranżacja kilku pozwoli nam znamiennie urozmaicić wnętrze. Zależnie od luster, jakimi rozporządzamy, można stworzyć z nich asymetryczną kompozycję, albo utrzymaną w geometrycznych ryzach. Gmatwanina kabli na posadzce zawsze przedstawia się nieestetycznie, potęguję odczucie bezładu i do tego stwarza zagrożenie. Z momentem gdy tylko je ukryjemy, pokój wyda się w wyższym stopniu uporządkowany. A jeżeli uczynimy to w sposób kreatywny, również bardziej efektywny. Istnieje kilka przetestowanych i stylowych metod począwszy od klasycznej osłonki, którą lokujemy przy gniazdku, ukrywając za nią długi przewód.

Taka osłonka nie jest kosztowna, jednakże możemy ją także wykonać sami. Niekiedy starczy stojak z klamerką na zdjęcie postawiony na komodzie, aby udekorować wnętrze.

About