Tag Archives: morze
Znajdując się nad Bałtyckim morzem nie sposób nie pójść na zakupy w Gdyni.
Jeżeli nie mamy pojęcia, gdzie tym razem udać się na udane wakacje, warto rozważyć polskie wybrzeże, jeśli jeszcze nie mieliśmy okazji nad nim przebywać. Godne polecenia jest oczywiście całe Trójmiasto, jednak na dłużej warto stacjonować między innymi w Gdyni.
Co lepsze – wypoczynek nad morzem czy w górach?
Jak co roku, gdy nadchodzą wakacje, snuje się plany dotyczące wypoczynku urlopowego. To jedyny moment w roku, ma pomóc w regeneracji, uwolnić od stresu oraz zaopatrzyć w energię do pracy przez najbliższy rok. Ogromna część ludzi preferuje aktywne sposoby relaksu, lecz bywają też tacy, dla których wakacje to chwile totalnego lenistwa. Pierwsi wolą jeździć rowerem, pływać albo pozwiedzać nowe zakątki, natomiast inni zdecydowanie chcą całymi dniami smażyć się nad wodą albo wylegiwać się na trawie w górach. Zwolennicy wyjazdów nad morze stoją zwykle w opozycji do fanów turystyki górskiej, dlatego opisując możliwości spędzenia urlopu należy osobno pochylić się nad minusami i plusami obydwu rodzajów wypoczynku. Wakacje nad Bałtykiem to doskonała okazja na poprawę umiejętności pływackich oraz zainhalowanie niezbędnej ilości jodu, o który łatwo podczas spacerów po plaży. Przy okazji, jeśli uda się wstawać skoro świt, można spróbować znaleźć okruchy naszego szlachetnego bursztynu.
Znakomite miejsce na rodzinne wczasy – Krynica Morska
Krynica Morska to popularna miejscowość turystyczna leżąca na Mierzei Wiślanej między morzem Bałtyckim a Zalewem Wiślanym i jednocześnie najmniejsze polskie miasto. Krynica Morska ujmuje przede wszystkim swoim położeniem na pasie lądu wcinającego się w wody pomiędzy Bałtykiem a Zalewem Wiślanym, gdzie sąsiadują ze sobą nieomal białe plaże i zielone lasy robiąc z tego miejsca doskonały cel na rodzinne wczasy 2014.
Spokojne wakacje nad morzem – Gąski
Gąski to wieś wczasowa położona na wybrzeżu zachodnim, w rejonie Mielna. Jest zaliczana do najbardziej zacisznych polskich kurortów nadmorskich, dlatego też wybierając to miejsce na wypoczynek nad morzem można liczyć na wypoczynek w kameralnej i spokojnej atmosferze.
Bliska odległość Mielna i Sarbinowa, to kolejny plus dla turystów, którzy od czasu do czasu chcieliby zaznać rozrywki w miejscach z większą ilością barów i dyskotek.
Fenomenalne i niezapomniane wakacje w przecudownym Ustroniu Morskim
Ustronie Morskie to nadzwyczaj malownicza i ładna miejscowość, jaka znajduje się w województwie zachodniopomorskim nad Morzem Bałtyckim. Ustronie Morskie z pewnością ma dużo do zaoferowania, albowiem jest to miejscowość niesłychanie rozwinięta pod względem turystycznym, perfekcyjnie nadaje się do spędzenia w niej letniego urlopu.
Morskie cudowne miasta proponują wygodne noclegi w różnorodnym standardzie oraz w przeróżnej wartości
Noclegi w interesujących punktach w Kraju są przygotowywane z myślą o urlopowiczach na ogromnym poziomie oraz wielkiej klasie. Jest możliwość zarezerwować apartamenty w pojedynczych domach, w pensjonatach, hotelach czy też na campingach. Większość tych miejsc proponuje standardowe umeblowanie pokoi, dostęp do wszelkich mediów czy własną łazienkę.