Tag Archives: studenci
Nielubiany, ale dobrze płatny zawód „Komornik”, potocznie egzekutor paragrafów
Zawód komornika ma dwa oblicza. Opinie ludzi o tej „pościgowej” profesji od zawsze są rozumiane przez ludzi jako negatywne. Wkroczenie komornika podczas pracy oznacza spotkanie się z wyrokiem, co w praktyce życiowej równa się problemom z prawem wobec instytucji urzędowej. Myślisz że wiesz wszystko o notarialnym ściganiu?
Kto potrzebuje kserokopiarki i którą kupić do swojego punktu ksero
Cała ta grupa klientów, zwłaszcza studenci, jacy w sezonie przed sesją oblegają punkty ksero jak mrówki kroplę miodu i generują niemałe przychody takim punktom, to dobry powód, by rozważnie dobrać kserokopiarkę, jeśli chcesz otworzyć tego typu punkt, lub już go prowadzisz i chcesz zmienić sprzęt. Zwłaszcza doświadczeni pracownicy takich zakładów wiedzą, że najgorsze, co może przydarzyć się kopiarce, to poutykane w różne papiery zszywki i spinacze biurowe. Kopiarki najlepszej klasy są na takie usterki dość uodpornione, ale są dość kosztowne
Licealiści i uczniowie techników do boju
Obecne teraz na rynku oferty doszkoleń przed maturą różnią się między sobą szczególnie. Różne kursy przygotowujące do matury, jakie proponują dziś nauczyciele oraz studenci ostatnich lat poszczególnych kierunków, są zaproponowane w postaci propozycji, najczęściej dokładnie sprecyzowane. Osoby, które proponują swoją pomoc słabszym lub niepewnym swojej wiedzy uczniom, mają szczególnie rozległą wiedzę i ochoczo wspierają młodych, przed którymi jest cała przyszłość.