Tag Archives: ubiór
Czy w własnej szafie znajdzie się ołówkowa tunika?
Nie potrzeba zdawać sporych funduszy, aby móc się ubrać perfekcyjnie na każdą okazję. Starczy, że będziemy uzyskiwali jeden strój, który przy odpowiednich dodatkach będzie świetnie pasował na wyjście ze znajomymi oraz na romantyczną randkę
Czy spodobała nam się ołówkowa tunika?
Trzeba spojrzeć na propozycje różnorakich ubrań, tak by mieć gwarancję, że wyszukamy coś właściwego dla siebie.
Moda – nie warto podchodzić do tych kwestii z głową
Jeżeli chodzi o strój, każda kobieta ma z pewnością inny gust. Jedne kobiety wolą ubierać się elegancko, nawet w zwykły dzień, czy nawet, gdy nie wychodzą danego dnia nigdzie na zewnątrz. Inne znów wolą luźny styl – dżinsy i bluza czy też sweter to dla nich najlepszy z możliwych strojów. Z drugiej natomiast strony zazwyczaj dość ważna jest dla wszystkich kwestia mody. W końcu nikt z nas nie lubi się wyróżniać w negatywny sposób i być uważany przez otoczenie za dziwaka.
Żółte szpilki prezentują się nieprawdopodobnie

Sporo mamy szansę przemienić dobierając właściwe buty

Musimy sobie zdawać sprawę z tego, że bardzo dużo mamy szansę dodać do stylizacji, jeśli tylko dobierzemy do niej dobre buty. Nigdzie nie będzie powiedziane, że musimy kupować tylko buty o przygaszonych i ciemnych tonach, które będą pasować właściwie do wszystkiego. Możemy tu troszeczkę poszaleć oraz warto to robić, gdyż ma szansę się okazać, że sam wybór odpowiednich butów spowoduje, że nasza stylizacja będzie niesamowita.
Czym będzie elegancja i styl czyli pułapki i niebezpieczeństwa związane z brakiem umiaru i przesadą.
Elegancja to nie tylko perfekcyjnie wykonany makijaż czy doskonale leżący ciuch z najnowszej kolekcji znanego projektanta. Elegancja to w pierwszej kolejności umiejętność dbania o siebie tak, by zminimalizować nieuchronny niestety upływ czasu a także podkreślić wszystkie posiadane atuty, odwracając tym samym uwagę od niedoskonałości. O osobach, jakim ta sztuka się udaje można powiedzieć, że mają klasę.