Charakterystyka nowego zdolnego pokolenia artystów
Natalia Siebiuła to jedna z wyjątkowo zdolnych polskich stylistek współczesnego pokolenia. Aktualnie pracuje nad ugruntowaniem swej pozycji w świecie mody. Projektuje ona ubrania, które są zespoleniem nowoczesności jak również i funkcjonalności. W swej pracy nie kieruje się wielkim przepychem, stąd też jej ubrania nie są zbyt przerysowane jak również i rzucające się w oczy. Dla Siebuły moda jest jedynie elementem, który będzie jedynie dodatkiem dla osobowości. Ma ją podkreślać, a nie jak bywa to w bardzo wielu kreacjach tworzyć.

Autor: Kostrzewa PR
Natalia Siebuła swe natchnienie czerpie z bliskiego otoczenia, w którym codziennie egzystuje. Na przykład ogromnym natchnieniem dla Siebuły jest obserwacja miasta w przeróżnych porach dnia. Ludzie w przeróżnych porach dnia mają całkowicie inne oblicza, pojawiają się dostrzegalne różnice w ich zachowaniach a także ubiorze. Jej kreacje czerpią wiele również z dźwięków oraz muzyki. Jej zdaniem moda musi odnosić się do muzyki. Tylko w momencie, gdy w pełni pasują do siebie możemy powiedzieć o tym, że mamy styczność z harmonią. Jak mówi sama projektanta najistotniejsze w jej twórczości jest to, aby być zdolnym do rozmysłu na codziennością. Wyłącznie pod wpływem takich emocji możliwe jest stworzenie czegoś niepowtarzalnego.

Żona Króla Leara - Izabella Olejnik,Wojciech Wiliński

Autor: P. Gamdzyk
Źródło: Kostrzewa

Anna Ławska natomiast jest jedną z wyjątkowo uzdolnionych twórców biżuterii, jaka pokazała się ostatnimi czasy na naszym rynku. Jej biżuteria wyróżnia się ogromnymi walorami wizualnymi. Wysublimowana estetyka przy tym nie oddziałuje na klasę oraz trwałość projektowanych przez nią kolekci. Gro kobiet chce mieć do dyspozycji dodatki wchodzące w skład jej kolekcji, ponieważ Anna Ławska olbrzymią uwagę przykłada do unikatowego wzornictwa, które odznacza ją od innych projektantek. Jej kolekcjie biżuterii oparte są przede wszystkim na detalach graficznych, które charakteryzują się sporą delikatnością.

Zainteresował Cię taki artykuł? Kliknij i sprawdź pizza Kraków Broniewskiego koniecznie, w tym miejscu znajduje się coś, co z pewnością też Ci się spodoba.

To właśnie takie połączenie spowodowało, iż mamy styczność z projektantką, która bardzo szybko pozyskała sobie uznanie wymagających klientek, które potrafią wydać sporo pieniędzy, aby tylko nabyć naszyjnik bądź bransoletkę, która jest przez Ławską wymyślona jak i wykonana.

About