Czy dobrze korzystać z platformy do zakupów? Jak to pomaga w codziennych zajęciach?
Każdy jest usatysfakcjonowany, kiedy jest w stanie oszczędzić dużo czasu i pieniędzy. Identycznie, kiedy jednocześnie powiększa się bezpieczeństwo oraz przejrzystość całego procesu przetargowego, a ponadto istnieje dostęp do szczegółowych danych odnoszących się do wszelkich przetargów w organizacji. Coraz większa ilość firm jest decyduje się na wdrażanie właśnie tego typu elektronicznej platformy przetargowej, jaka z pewnością powiększa efektywność postępowań przetargowych.

zakupy

Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com
Platforma zakupowa zapewnia utworzenie kompletnych i specjalistycznych formularzy. Do takiego pytania w bardzo bezproblemowy sposób można dodać pełną gamę opcji, takiego typu jak tabele, pytania otwarte i załączniki. Bardziej znaczne oszczędności jest w stanie również przynieść stworzenie jednego, wspólnego przetargu dla dużej liczby zapotrzebowań z automatycznym dołączaniem formularzy, tabel czy załączników. Bardzo ważnym elementem tego typu platformy zakupowej jest baza dostawców.

Jesteśmy w stanie wprowadzać do systemu wszystkich swoich dostawców oraz skorzystać z udostępnionych baz przez producenta platformy. W przypadku niektórych, najbardziej specjalistycznych platform baza tego typu jest bardziej rozbudowana i co najistotniejsze – zweryfikowana. Oznacza to, że dostawcy w tego rodzaju bazie są reprezentowani przez faktyczne osoby kontaktowe. Podobnie możemy się szybko i łatwo dowiedzieć, jak danego dostawce oceniają inni klienci, jacy korzystają z określonej platformy. Kreowanie przetargowych dokumentów na platformie ułatwia tzw. e-katalog, z którego można wybrać produkty, jakie są zamawianie we wcześniejszym okresie. Możemy jednocześnie dodać najbardziej nowe pozycje do katalogu. Pełny katalog na platformie przetargowej ułożony jest w kategoriach, co powoduje, że bez problemu dotrzemy do najlepszych produktów.

zakupy online

Autor: Highways England
Źródło: http://www.flickr.com
Komunikacja między osobami, które pracują nad projektem ma najbardziej istotne znaczenie dla przebiegu całkowitego procesu przetargowego. Korespondencja w formie mailowej znaczy niestety dodatkową pracę, jaką warto wykonać, by efektywnie śledzić kolejne e-maile. Na elektronicznej platformie różnorodne dane odnoszące się do przetargów są zebrane w jednym miejscu, natomiast dostęp do nich mają jedynie upoważnione osoby.

About