Druk wizytówki – przygotowanie projektu – przewodnik
Przygotowaliśmy znakomite logo, mamy pomysł na swoją wizytówkę oraz pragniemy zająć się jej wykonaniem. O czym należy pamiętać i jak przyszykować projekt, a więc druk wizytówek krok po kroku.
Ponieważ zastanawiasz się w jaki sposób przygotować wizytówki do druku, prawdopodobnie masz już w głowie jej projekt.

Wiesz również czy będzie jedno czy może dwustronna, z ilu składać się będzie odcieni a także czy zorientowana będzie w pionie czy też w poziomie.

Ciekawi Cię ten materiał? Jeżeli tak, to namawiamy do kliknięcia tutaj. To ciekawe oryginalne www, które również na pewno Cię zaabsorbuje.

Teraz czeka cię odpowiedzialne zadanie – przygotowanie pliku w taki sposób, by spełniał techniczne wymagania drukarni. Jeżeli idzie o druk cyfrowy Łódź to miasto jakie oferuje obszerną gamę usług w tym zakresie.

dziecko

Autor: Kamilla Oliveira
Źródło: http://www.flickr.com
Dzisiaj dobre drukarnie odbierają większość najpopularniejszych plików graficznych. Najpewniej jest jednakże przesłać plik TIFF, jaki zagwarantuje nam doskonałą jakość druku. Jeśli chodzi o dobór papieru, w sprzedaży dostępnych jest sporo przeróżnych papierów, dlatego jest w czym przebierać.

Jeżeli ten tekst jest według Ciebie wartościowy to sprawdź serwis, w którym znajdziesz podobne informacje. One z pewnością będą dla Ciebie użyteczne.

Najpopularniejszy jest gładki papier, który można zalaminować matową albo błyszczącą folią. Prawidłowe przygotowanie wizytówek do druku może wydawać się trudne, zwłaszcza jeśli jest to twój pierwszy kontakt z DTP. Jeżeli frapujesz się czy twój projekt spełnia normy, zawsze można wysłać go do drukarni, w której zamyślasz wydrukować wizytówki i poprosić o ocenę. Profesjonaliści z chęcią spojrzą na projekt oraz poinformują cię czy wszystko jest w dobrze oraz względnie poproszą o poprawki.

Istotne aby podkreślić iż jest to tylko szkic projektu, nie zaś skończony projekt do druku. W owym celu najlepiej jest skontaktować się z takową drukarnią przez telefon.

About