Tag Archives: ekran
Ekran jako medium marketingu
W dobie najnowszych technik, również coraz szybszego tempa życia, reklama na telebimie to wyłączna technologia która zezwala szybko modyfikować zawartości i nadążać za szybkimi przemianami w wysyłaniu tekstów reklamowych.
Telewizory 4k sony okazują się być na każdą kieszeń
Telewizory 4k radują się wielkim powodzeniem

W większości naszych domów zauważymy przynajmniej jeden telewizor, a niejednokrotnie okazuje się być ich kilka. Dlatego także musimy wiedzieć, że dużym powodzeniem cieszą się teraz telewizory 4k.

Z jakiego powodu posiadanie etui na telefon będzie nadzwyczaj istotne?
W obecnych czasach żaden człowiek nie wyobraża sobie życia bez telefonu. Stale ulepszany ma na celu już nie tylko dzwonienie czy pisanie smsów. Każdy producent telefonów chce, żeby dany model został numerem 1 w najczęściej zakupowanych. Otóż w top 10 telefonów znalazł się Microsoft Lumia.
Jakie posiadamy nowoczesne laptopy? Który trzeba wybierać?Który jest idealny do pracy?
Od kiedy na rynku zaistniały ultrabooki i zaczął być dostępny system Windows 8, do sklepów mogły trafić zupełnie nowoczesne modele komputerów, tak zwane laptopy 2w1, czyli notebooki konwertowalne oraz hybrydowe. We wcześniejszym czasie możemy tak naprawdę odnaleźć i tego rodzaju konstrukcje, lecz były to zdecydowanie produkty niszowe, jakie nie mogły odpowiednio wykorzystać możliwości ekranu dotykowego.
Filmy sensacyjne, animowane, komediowe, kryminalne
Pochłanianie filmów to zdecydowanie jedna z najczęściej występujących form spędzania wolnego czasu. Człowiek wycieńczony, zmęczony po ciężkim dniu pracy albo innych codziennych zajęciach, czuje potrzebę oderwania się od rzeczywistości i zbiec właśnie w świat wymyślony przez reżysera. Widz wybiera sobie różne formy oglądania, może to być wyjście do kina na film premierowy, zaszycie się w domowym zaciszu przed komputerem lub projekcja w większym gronie przed domowym kinem z wielkim TV. Cel i tak zawsze jest ten sam – relaks.
Ochrona komórki to priorytetowa sprawa
telefony dotykowe często są wystawione na różnorakie nieoczekiwane wypadki, a przy tym – defekty w postaci, między innymi pękniętego ekranu, bądź rys.