Firma Molydal – specjalista w smarach o szerokim zastosowaniu
Molydal to firma specjalizująca się w smarach i systemach smarowania, które mają zastosowanie praktycznie we wszelkich branżach przemysłu. Jak rozwijało się to przedsiębiorstwo i co może aktualnie zaoferować?
Początki i rozwój przedsiębiorstwa Molydal
Przedsiębiorstwo Molydal powstało we Francji 1958 roku.

Inspiracją do otwarcia tej firmy było przemysłowe zastosowanie amerykańskich odkryć naukowych z czasów II wojny światowej. Odkrycia te pozwoliły na wykorzystanie zalet molibdenitu, czyli sproszkowanego dwusiarczku molibdenu w wielu procesach smarowniczych. W związku ze zwiększaniem sprzedaży i wciąż rosnąca pozycją na rynku, w 2002 roku utworzona została baza magazynowo-biurowa położona w Mirosławicach koło Wrocławia. Aktualnie firma Molydal jest liderem w swojej dziedzinie. Zapewnia bogaty asortyment smarów, olejów i wielu innych środków tak zwanej chemii przemysłowej. Na specjalne zamówienie tworzy także preparaty smarowe spełniające indywidualne potrzeby klientów.
noże

Autor: ohhenry415
Źródło: http://www.flickr.com
W jakich branżach stosuje się produkty Molydal?
Wyłącznym przedstawicielem na Polskę jest BGM Molydal Sp.j. – jest to kwalifikowany dostawca zakładów przemysłowych reprezentujący właściwie wszystkie branże przemysłu. Produkty Molydal smary molydal używane są między innymi w przemyśle motoryzacyjnym, meblowym, papierniczym, spożywczym, chemicznym i farmaceutycznym.

Poza tym molydal firmy Molydal stosowane są przez producentów urządzeń AGD, audio/video, urządzeń elektrotechnicznych i elektronicznych, producentów metalowych elementów budowlanych oraz konstrukcyjnych, ale także elektrownie, huty, kopalnie – tuuaj o smarach kluber.

About

Categories: Bez kategorii Tagi: , , ,