Gdzie może nam się przydać dmuchana sofa?
Gdy lubimy podróżować oraz spędzać czas na plaży, potrzebny nam będzie taki nadmuchiwany mebel. Dzięki temu meblowi będzie można komfortowo poleżeć na działce, na świeżym powietrzu i wygodnie spędzić czas na imprezie.

Rozmiar

Autor: Stegu
Źródło: Stegu
klimatyzator na zewnątrz

Autor: antjeverena
Źródło: http://www.flickr.com
W podróży na pewno przyda nam się sofa nadmuchiwana. Jej waga oraz wymiar pozwalają ją wziąć w jakąkolwiek podróż. Jest dostępna w wielu kolorach i waży tylko 1,4 kg. Bardzo ważne jest to, że szybko się rozkłada oraz może wytrzymać wagę do 180 kg. Tego typu sofa mogłaby przydawać się również dla niespodziewanych gości w domu. Może być dwu- albo jednoosobowa. Stworzona jest z PVC, a na wierzchniej swojej części pokryta jest mięciutkim welurem. Co ważne, jest ona wielofunkcyjna. Mogłaby służyć jako dwuosobowe łóżko, lub komfortowa sofa z oparciem oraz podłokietnikami. Dzięki dodanej pompce, sofę można szybko nadmuchać. Pompka ta ma trzy różne końcówki oraz funkcję wypompowywania. W zestawie jest również torba ułatwiająca transport produkty bhp oraz przechowywanie. Do zestawu dołączana jest także łatka naprawcza, która przyda się w przypadku uszkodzenia powierzchni.
Stolik RTV z drewna

Autor: www.meblemagnat.pl
Źródło: www.meblemagnat.pl
cena takiej nadmuchiwanej sofy oscyluje w granicach 200 PLN. To nie jest dużo, jeżeli weźmiemy pod uwagę luksus wygodnego wylegiwania się na plaży albo działce. W internecie można by znaleźć wiele opinii na jej temat. Każda z nich jest bardzo pozytywna i zachwala jej zalety. Ludzie polecają sofę, gdyż jest wygodna i dobrze prezentuje się rozłożona w salonie dla gości. Jeśli ktoś planuje wypad na jakąkolwiek imprezę albo koncert, tego typu mebel z pewnością jemu się przyda oraz będzie cieszyć się z jego kupna.

Wszyscy inni uczestnicy zabawy będą jemu zazdrościli wygody. Na pewno będą pytać, gdzie kupił taki mebel i na następną zabawę plenerową sami się o nią postarają. I nie będą żałować takiego nabytku.

About