Jakie obuwie ubrać na wesele przyjaciółki?
Każda impreza, a w szczególności wesele, potrzebuje właściwej stylizacji. Jednym z zasadniczych elementów ubioru jest gustowne oraz wygodne obuwie, które będzie dopełniać nasz wygląd. Spośród jakich butów możesz wybierać?

Kobieta bez butów

Autor: Florent Chretien
Źródło: http://www.flickr.com
Nade wszystko są to szpilki. Szpilki są idealne na każdą okazję – i do pracy, i na romantyczną kolację, jak również na całą noc zabawy na parkiecie razem z Młodą Parą. Co prawda stopy mogą nas później odrobinę boleć, lecz czego się nie robi, by pięknie się prezentować. Kolor szpilek dobieramy do koloru naszej sukienki oraz pozostałych dodatków. Panie nieraz decydują się na kontrastowe obuwie, co wygląda odważnie, a jednocześnie nadzwyczaj gustownie (sklepy – obuwie damskie). Bezsprzecznym atutem szpilek jest ich oddziaływanie na naszą figurę – wydłużają nogi, modelują łydki i sprawiają, iż ładniej się poruszamy. Jeżeli w szpilkach nie czujemy się dobrze, możemy zamienić je na buty na słupkach bądź platformach, które są znacznie bardziej komfortowe w chodzeniu. Słupki kęsbet betonowe słupki parkingowe pasują do sukienek, dlatego nie musisz się martwić, że będziesz wyglądać śmiesznie. Tak samo jest z platformami. Do tego dzięki podniesieniu przedniej części stopy nie czujesz wysokości obcasa, dlatego nie będziesz się bólu nóg na następny dzień. Są jednak panie, jakie nie mogą wyobrazić sobie tańców w wyższych butach i dla nich znakomite będą skórzane baleriny. Dobry materiał powoduje, że stopa nie będzie się obcierać czy pocić. Płaskie obuwie może wyglądać tak samo stylowo, wystarczy dobrać efektowniejszą torebkę albo pasek i na pewno nie będziesz się gorzej czuć ze względu na niższe buty. Pamiętaj tylko, iż podeszwa nie może być zbyt miękka, abyś nie czuła każdej wypukłości parkietu pod stopami.

skórzane baleriny

Autor: Luci Correia
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli chcesz kupić dobre obuwie damskie, sklep, który zrealizuje twoje wymogi, znajdziesz i w Internecie, i w swoim mieście. W Internecie dostaniesz niewątpliwy bogatszy wybór, a sposobność zwrotu zamówionych produktów zaoszczędzi ci problemu, gdyby okazało się, że wybrałaś niewłaściwy model albo buty nie wyglądają tak dobrze, jak na zdjęciu. Najistotniejsze jest, byś czuła się komfortowo w nowych butach, przecież mają ci służyć przez cały dzień oraz noc, a obtarcia albo zbyt ciasne obuwie mogłoby ci skutecznie zepsuć radość z imprezy. Kilka dni przed powinno się rozchodzić każdą nową parę, a nawet zwariowane pląsy na parkiecie nie będą ci straszne.

About

Categories: Usługi w internecie Tagi: , ,