Jakie to zdarzenia, dzięki którym możemy choć na chwilę uciec od rzeczywistości? Czy takie mają miejsce?
Czy jest przepustka do lepszego świata, przynajmniej na trochę? Na pewno nie, chociaż zależy, jak będziemy to interpretować. Jak ktoś wierzy w czary, to być może pomyśli, że jednak takie coś istnieje, drudzy – bardziej przyziemni – skupią się na rzeczywistości i znajdą własne miejsca, gdzie jesteśmy w stanie przedostać się do centrum pewnego wydarzenia. Tak naprawdę można sobie zagwarantować wiele takich doznań, tym bardziej, że recepta na to jest niezwykle prosta.

mecz siatkówki

Autor: Todd Ryburn
Źródło: http://www.flickr.com
Zacznijmy od tego, iż nie istnieje jedna rzeczywistość, to oznacza, iż każdy z nas postrzega inaczej.

Intryguje Cię, co to są autorskie źródła (http://www.majapajaczkowska.pl/pl/page/sesja-ciazowa-katowice)? Jeżeli tak, to wystarczy kliknąć w podany link i tam znajdziesz masę interesujących treści z tej dziedziny.

Dotyczy to wielu zagadnień. Ponadto, wielu z nas odróżnia różnorodne stany, jakich możemy doświadczyć codziennie. Jesteśmy w stanie powiedzieć, że w pracy, domu, na spacerze albo w sklepie zachowujemy się różnie, a nawet taki stan akceptuje nasz mózg. Jak w ten sposób do tego się ustosunkujemy to możemy być przekonani, iż więcej będziemy czerpać z życia. Dlaczego?

No gdyby wszystko przyjmować na takim samym pułapie radości czy raczej obojętności, to troszkę nudno by się stało. Jedni nazwą to stoickim spokojem, drudzy znużeniem. Nie jest ważne jednakowoż, jak wyglądają Twoje motywacje, najistotniejsze, iż zawsze coś się w takim momencie dzieje. Spójrz na przykład na sytuacje, nabywasz bilet na mecz, jak wygląda twoja reakcja? Wiadomym jest, jest zależne to od tego, czy jesteś wiernym kibicem czy raczej robisz to z ciekawości. Pomimo to, jak już będziesz na wydarzeniu sportowym na pewno dasz się ponieść atmosferze. Wiadomym jest, że to też zależy od meczu i ludzi, którzy będą cię otaczać.

bilety

Autor: David Skinner
Źródło: http://www.flickr.com

Właściwym, pozytywnym przykładem będą na przykład mecze reprezentacji naszych siatkarzy. Atmosfera jest tam niezwykle wspaniała, że nawet najmocniej znudzony życiem człowiek da się porwać takiej atmosferze.

Niektórzy wiedzą zaś, że kiedy nabywamy bilet na mecz siatkarzy to jakbyśmy kupowali bilet na bardzo ekscytujące wydarzenie. W tym sensie są sytuacje, w jakich wcale nie za wielkie pieniądze można sprawić sobie bardzo fajny prezent, a będzie nim z pewnością niezapomniany wieczór. To samo jesteśmy w stanie powiedzieć o identycznych wydarzeniach, jak koncert najlepszego zespołu czy festiwal muzyczny.

About

Categories: Bez kategorii Tagi: , ,