Jakiego rodzaju gadżety marketingowe mogłyby być wspaniałą pamiątką z uroczystej kolacji?
W asortymencie agencji promocyjnych jest wiele różnych bajerów, jakie mają służyć promowaniu spółki oraz temu, aby końcowy odbiorca nie zapomniał o firmie, która kiedyś wyprodukowała dla niego pewien produkt albo wykonała usługę.

Przytulna i funkcjonalna sypialnia

Autor: Komandor
Źródło: Komandor
Do tego typu wniosków spółki doszły już dawno temu, gdyż promocje zamieszczane na pudełkach od zapałek albo zapalniczkach nie są niczym nowym.
Niemniej jednak zapałki z nadrukiem reklamowym pozostają dosyć tanim sposobem na pozostanie w świadomości klientów spółki, która zrobiła w przeszłości jakąkolwiek usługę dla osoby zainteresowanej. Przykładowo zapałki marketingowe są bardzo niedrogim gadżetem, więc wiele firm może sobie pozwolić na taką inwestycję. Można by nimi obdarować różnego rodzaju osoby, ponieważ z zapałek mogą korzystać nie wyłącznie ci, którzy palą nałogowo tytoń, lecz także tacy, którzy organizują czasami w ogrodzie swego grilla lub tacy, jacy mają starą kuchenkę gazową nie posiadającą iskrowników. zapałki z nadrukiem to produkt, jaki może się przydać w najmniej oczekiwanej sytuacji.
Na uroczystej kolacji w lokalu znajdujący się na stole świecznik też można by zapalić przy pomocy zapałek reklamowych, które następnie można zabrać do domu jako pamiątkę. Innymi słowy tego typu zapałki mogą być traktowane jak zwykłe ulotki, jakie można by dać niejednemu oraz przy jakiejkolwiek okazji.

Tego typu funkcjonalna postać reklamy to najlepsze wyjście nie tylko dla hoteli czy kawiarni, lecz również dla jakiejś spółki z dowolnej dziedziny. Dzięki temu, że druk może być wzbogacony lakierem UV, to powiększa to trwałość pudełka i zamieszczonego na nim nadruku.

About