Jeżeli udajemy się nad morze lub na basen, to dobrze będzie zakupić wygodny oraz ładny strój kąpielowy
Od kilku lat bardzo modne są stroje kąpielowe jednoczęściowe. Kiedyś panie uwielbiały chodzić po plaży głównie w bikini, jednak teraz ten trend się odwraca i najważniejsi projektanci mody promują tak zwane monokini.

Dobrze zaprojektowany strój kąpielowy jednoczęściowy jednoczęściowy strój kąpielowy jest przede wszystkim komfortowy, jednak obecnie w sklepach znajdziemy wiele niezmiernie barwnych i stylowych projektów, które na pewno spodobają się wielu paniom. Trzeba wspomnieć, że kiedyś ów kostium kojarzył się przede wszystkim z wyjściem na basen. Teraz jednak mnóstwo kobiet chodzi w kostiumach jednoczęściowych na plażę. Nieco trudniej w nich się opalać niż w tradycyjnym bikini, jednak mają one wiele innych zalet. Popularne stały się również tak zwane monokini, czyli jednoczęściowe kostiumy z bocznym wycięciem podkreślającym talię.
Moda damska, spodnie

Autor: Nife
Źródło: Nife
pościel

Autor: KEEN
Jeżeli chcemy przeglądnąć oferty sklepów, jagna.plto wystarczy spędzić nieco czasu przed komputerem, a bez problemu znajdziemy dużo interesujących okazji. Na pewno odnajdziemy idealny strój kąpielowy jednoczęściowy dla siebie. Jeżeli uwielbiamy jakiś kolor, to powinniśmy raczej szybko odnaleźć produkt, który spełni nasze wymagania kolorystyczne. Doskonałym pomysłem będzie również poszukanie korzystnych okazji, dzięki którym uda nam się trochę oszczędzić.

W świetnie dopasowanym kostiumie można poczuć się naprawdę wygodnie oraz elegancko.
Wybór stroju zależy przede wszystkim od indywidualnych preferencji. Nie ma zatem dobrej odpowiedzi na pytanie czy strój jednoczęściowy jest wygodniejszy od bikini.

About