Kajaki nad Pilicą
Jeszcze tylko trzy, dwa jeden dzień i tak każdego tygodnia trwa wielkie odliczanie do weekendu. A kiedy nadchodzi długo wyczekiwany piątek, można spokojnie zacząć planować, jak wykorzystać te sobotę i niedzielę wolne od stresu, pracy i codziennych obowiązków. Latem jest dużo możliwości by spędzić weekend aktywnie, najlepiej na świeżym powietrzu z najbliższymi. I wcale nie trzeba jechać gdzieś daleko by ten czas dobrze wykorzystać. Idealną propozycją może być spływ kajakowy.

Spływ kajakowy rzeką Kamienną

Autor: Jura Park Bałtów
Źródło: http://www.juraparkbaltow.pl

Ba terenie kraju jest jest udostępnionych mnóstwo interesujących tras. Jednak jeśli nie mamy czasu na dłuższy wypad lub nie mamy doświadczenia w wiosłowaniu, można pojechać się na spływ kajakowy wzdłuż rzeki Pilica. Pilica to rzeka położona w południowej i centralnej Polsce. Jest to najdłuższy lewy dopływ Wisły. Długość rzeki to 319 km.

Przypadł Ci do gustu ten opis? Więc czytaj to tanie kwatery pracownicze warszawa, na co masz chęć na nowej witrynie, którą z pasją dla Ciebie przygotowaliśmy.

Bieg turystyczno rekreacyjna.

Wystarczą dwa zestawione ze sobą luźno słowa: kajaki Pilica, by dać się porwać różnym atrakcjom, które można spotkać aż na trzech ciekawych ścieżkach wodnych różnej długości:- Budy Michałowskie- Warka- trasa 16 km- Białobrzegi- Warka- trasa 28 km- Przybyszew- Warka- odległość 37 km

Autor: Ezra Casteel

Można skorzystać którąś z proponowanych trasę, a eskapadę dodatkowo ubarwić piknikiem nad brzegiem rzeki i rozbić namioty. Można rozpalić ognisko i spędzić przyjemny letni wieczór, podziwiając wyjątkowo piękną zieleń i widoki w tamtych okolicach. Wpisując w internetowej wyszukiwarce „kajaki Warka” lub „pilica spływ” można przeczytać o ofertach firm, które realizując spływy, urozmaicają je ogniskami, zbieraniem jabłek. Co ważne każda firma oprócz wypożyczenia kajaków i kapoków, organizuje także środek transportu na miejsce wpłynięcia kajaku na rzekę. Ceny są również atrakcyjne. Przykładowo wynajem całego wyposażenia na cały dzień wynosi 150 zł. Można również dowiedzieć się co warto zobaczyć na trasie. A jest co, ponieważ na wspomnianym już szlaku turystycznym można się zatrzymać się przy brzegu i zobaczyć unikalne zabytki architektoniczne. Kajaki wypożycza się w Warce, a potem już hej przygodo.

Spływ kajakowy to nie tylko sposób na intensywny wypoczynek, ale również świetna forma na spędzenie choć tych dwóch dni wolnego i mnóstwo przygód, które będzie można rozmawiać wieczorem.

About

Categories: Bez kategorii Tagi: , , , , , , ,