Tag Archives: kot
Bezpieczeństwo naszych pociech zawsze jest dla rodziców najistotniejsze – wobec tego ich zabawki powinny być przetestowane
Za każdym razem próbujmy wręczać naszym maluchom zabawki ze znakiem CE. Ten wyróżnik utwierdza nas w przekonaniu, że zabawka była przetestowana.
Jeżeli jesteśmy wytwórcą zabawek i pragniemy, by posiadały one certyfikację, to musimy zainteresować się tym tematem.
Czy używka może być zdrowa?
Przywieziona do Europy w XV wieku przez Krzysztofa Kolumba w prędkim tempie zyskała na wziętości. Rozpropagowana głównie wśród arystokracji jest znakiem wyzwolenia i prestiżu.
Jakie narzędzia mógłby posiadać chroniący dany obszar ochroniarz?
W naszym kraju przyjęło się, że w jako strażnik jakiegoś wydzielonego obszaru pracuje były policjant albo odmienny reprezentant służb mundurowych. Z innej strony, pracownik ochrony, który funkcjonuje w różnych dyskotekach nie może być osobą na emeryturze.
Taki ochroniarz posiada wielokrotnie styczność z osobami będącymi pod wpływem alkoholu, a więc wielokrotnie niezwykle agresywnymi.
Pluszak jako doskonały towarzysz usypiania dla malucha
Pluszowe zabawki są to klasyki, jakie znajdują się w pokoju każdego malucha. Służą one do zabawy oraz zdobią dziecinny pokój. Dziecko w jakimkolwiek wieku ma swą ukochaną zabawkę, z którą zasypia.
Taką maskotką mogłaby zostać maskotka krówka.