Czy używka może być zdrowa?
Przywieziona do Europy w piętnastym wieku przez Krzysztofa Kolumba w szybkim tempie zyskała na wziętości. Rozpropagowana głównie wśród arystokracji jest znakiem wyzwolenia a także prestiżu.

żarówki

Autor: Nan Palmero
Źródło: http://www.flickr.com
Tabaka (moja strona) – powraca w XXI wieku z dużą siłą, zyskując sobie coraz to bardziej liczne gremium sympatyków. Doktorzy jednakże przestrzegają – stosowanie tabaki w nadmiarze może prowadzić do uszkodzenia śluzówki nosa. Do tego zawarta w preparacie nikotyna potrafi uzależniać. Dlatego na rynku pojawiła się biała tabaka, określona szczególnie dla ludzi młodych, jaka w swoim składzie nie mieści tytoniu.
Zachowując właściwości autentycznej tabaki, środek ten nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Dzięki temu stosowanie owej tabaki będzie zupełnie bezpieczne nawet u dość młodych ludzi. Jej dodatkowym plusem jest z kolei tajemniczy biały wizerunek, nie bez kozery łączący się z czymś zabronionym oraz nadzwyczajne właściwości odświeżające co powoduje, iż specyfik dorobił się już gigantycznej rzeczy wielbicieli na całym świecie. Co warte zauważenia sam środek jest już łatwo dostępny. Dlatego stała się ona dzisiejszym symbolem buntu i niezależności. To jednak jedyny taki przypadek, kiedy chęć młodzieńców do objawiania swej wolności nie pociąga za sobą niepomyślnych dla zdrowia konsekwencji. Tych, jacy do tego czasu nie zetknęli się z białą tabaką, zapewne zdziwi podejrzanie wyglądający proch tak ochoczo kupowany przez nastolatków.

Nie trzeba się jednakże go obawiać – nowa moda jest całkowicie bezpieczna, natomiast nam pozostaje radować się, że być może niedługo młódź będzie używać jedynie nieszkodliwe używki.

About