Micro windy towarowe idealne do hoteli, restauracji i sklepów.
Nasz zakład jest najstarszym producentem małych dźwigów w Polsce. Dzięki wielkiemu doświadczeniu i pasji możemy zagwarantować Państwu najlepszą jakość towaru. Małe dźwigi użytkuje się do pionowego transportu ładunków o niedużych gabarytach i obciążeniach. Małe dźwigi są niezastąpione przy transporcie towarów w: restauracjach, magazynach sklepowych, motelach, domach wielopiętrowych, bibliotekach itp.

Winda

Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com
Wykorzystanie małej windy towarowej pozwala bowiem nie tylko ulepszyć pracę w danym przedsiębiorstwie, ale również daje oszczędność czasu. Tego typu dźwigi posiadają udźwig do 300 kilogramów, liczbę przystanków – 15 oraz wysokość podnoszenia do 45 metrów. Winda towarowa może mieć otwierać się wychylnie albo gilotynowo. Powierzchnia jest wykonana ze nierdzewki lub stali lakierowanej. Nasze windy towarowe charakteryzują się prostotą i gustownym wyglądem. Małe dźwigi są łatwe w montażu. Samonośna konstrukcja znacznie upraszcza montaż dźwigu i zmniejsza zakres prac budowlanych.

Konstrukcję obudowuje się po zainstalowaniu dźwigu:
– blachą stalową,
– blachą kartonowo-gipsową, lub
– ścianką murowaną lub żelbetową.

Małe dźwigi mogą posiadać w dodatkowe funkcje wedle oczekiwań klienta:
– iluminację kabiny,
– ogrzewanie kabiny,
– dodatkową półkę (z możliwością jej wyjęcia),
– wyłącznik przeciążeniowy z sygnalizacją dźwiękową itp.

Hej, sprawdź to (https://hdlabel.pl/oferty/Etykiety-z-zadrukiem-zmiennym), jeżeli do tej pory nie dotarła do Ciebie wiadomość o tej ciekawej stronie a upewnisz się, że jest ona dla Ciebie bardzo użyteczna.

Dźwigi posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty Wystawiana jest na nie też 2-letnia gwarancja. Oprócz tego proponujemy Państwu usługi konserwacyjne, naprawy i usuwania awarii i problemów technicznych – wszelkiego rodzaju urządzeń dźwigowych.

Dla zadowolenia naszych klientów nawiązaliśmy współpracę z największymi dostawcami dźwigów w Polsce oraz na naszym kontynencie. Dysponujemy zatem pełnym dostępem do części zamiennych i podzespołów. Nasi konserwatorzy mają liczne uprawnienia, wieloletnie staże pracy oraz wyposażeni są w profesjonalny sprzęt niezbędny do przeprowadzenia prawidłowej konserwacji. Oferujemy też serwis 24 h/ dobę – każdy dzień w tygodniu! Zarówno ten gwarancyjny, jak i pogwarancyjny – dla naszych klientów i serwis oraz konserwację urządzeń dźwigowych instalowanych przez inne przedsiębiorstwa.

Teren naszej działalności konserwacyjno – serwisowej obejmuje cały kraj. W każdym województwie posiadamy bowiem naszych autoryzowanych przedstawicieli. Nasza oferta z pewnością spełni Państwa oczekiwania. Służymy pomocą w razie dodatkowych pytań lub wątpliwości. Zapraszamy na stronę www lub do kontaktu telefonicznego.

About

Categories: Bez kategorii Tagi: , , , ,