Najlepszy Nowy Rok tylko na Mazurach. Uroki polskich Mazur.
Planując wyjazd w czasie utęsknionego urlopu wielu Palaków decyduje się na rodzime wybrzeże. Do przemyślenia mamy dwie opcje – miejscowości położone przy nadmorskim brzegu oraz pojezierza. Któż z nas nie ma ciepłych wspomnień związanych z letnim spacerem brzegiem morza przy zachodzie słońca? Lub któż z nas nie uwielbia pluskania się w wodzie w słoneczne popołudnia? O ile wypad nad morze jest idealny na lato i ciepłe miesiące, tak te zimowe dobrze jest spędzić wśród jezior.

Sylwester na Mazurach będzie z pewnością wspaniałą przygodą. Wyobraźmy sobie

zima

czar jezior i okolicznej natury obsypanej białym puchem, gdy sąsiednia wieś położona jest kilka kilometrów. Jeżeli dodatkowo planujemy ten wypoczynek w towarzystwie najbliższej osoby, możemy założyć, że będzie to udany wypad. Jednak Mazury, to nie tylko uroki natury. Dla pasjonatów silniejszych wrażeń na pewno się coś znajdzie.

Prawie każdy pensjonat proponuje różne przyjemności. Najchętniej wybierana z nich to jazda na quadach. Dzięki temu rozwiązaniu, możemy w trakcie urlopu poprawić sobie humor porządną porcją adrenaliny. Jeżeli wolimy delikatny sport – do wyboru mamy też sporo niemniej atrakcyjnych możliwości: jogging, spacery dzikimi ścieżkami, sanki, zapewniających doskonałe dotlenienie oraz poprawę wydolności fizycznej. To jak zastrzyk energii dla naszego organizmu. Zmarzluchy nie muszą obawiać się mrozu. Większość pensjonatów w cenie wypoczynku

jezioro latem

Autor: Irene Grassi
Źródło: http://www.flickr.com

oferuje korzystanie z własnego basenu. Odprężmy się i wyobraźmy sobie ten cudowny czas.

Rozważając zalety i wady takiego Sylwestra powinniśmy zdawać sobie sprawę z kosztów. Z całą pewnością są one dużo niższe niż w najczęściej wybieranych miejscowościach górskich. Na początku może nam się wydawać, że Tatry oferują bardziej rozwiniętą infrastrukturę. Jasne – jednak wiążą się z tym niewygody w postaci tłumów i zapchanych dróg, czego zazwyczaj chcielibyśmy uniknąć. W konfrontacji z dzisiejszym pędzącym światem, tylko porządny relaks może być pewnikiem wspaniałego wypoczynku.

Nie myślmy o tym już dłużej – jeśli Sylwester szklarska poręba sylwester kasprowicza13 – to jedynie na Mazurach!

About