Tag Archives: projekty
W Polsce istnieje dużo pozostałości po transformacji ustrojowej
Po ’89 roku przechodziliśmy przeobrażenia ekonomiczne. Można powiedzieć, iż była to niejakiego rodzaju wichura zmieniająca dotychczasowe – wydawałoby się sztywne – zasady. Przemiana systemu gospodarczego jest postępowaniem kosztownym, nie tylko pieniężnie, ale przede wszystkim socjalnie. Okresowo rośnie bezrobocie, czy też właściwie demaskuje się tak zwane ukryte bezrobocie. W Polsce w końcowej dekadzie 20 w. trudności społeczne były niemałe.
Architekci wnętrz – niekiedy łamią normy i rozniecąją w starym wnętrzu, nowy wymiar
Pora wiosenna nadchodzi wielkimi krokami. Jest już coraz cieplej, dzień staje się coraz dłuższy, a i słońca jest z dnia na dzień coraz więcej. Nadszedł moment na wiosenne sprzątanie. Wyjmowanie z półek lżejszej odzieży. A może mielibyśmy chęć na wiosenną odmianę? Metamorfoza z pewnością się przyda a może nie wyłącznie nam samym, ale też naszym wnętrzom – pokojom dziennym, sypialniom czy kuchniom. Chcemy zmiany ale w związku z tym nasuwa się wiele pytań. Gdzie szukać ciekawych inspiracji na wiosenne odświeżenie pomieszczeń? Czy można, to wykonać bez bez wielkich kosztów?
Wybór drukarki 3D to poważna sprawa jak również duży wydatek. Przekonaj się jak mądrze kupować drukarkę 3D.
Kiedy planujesz nabyć drukarkę 3D musisz odpowiedzieć sobie na trzy kluczowe pytania. Jaki jest koszt zakupu, jak spore będą Twe projekty a także jaką ilość barw zamierzasz stosować. Witamy w świecie 3D!
Jaki jest audyt osobowy oraz jakie jest jego wykorzystanie?
Audyt personalny to ogromnie dobra i sprawdzona metoda, która pozwala dokonać oceny kompetencji i potencjału zawodowego pracowników. Audyt personalny może być przeprowadzany zarówno w stosunku do pojedynczych pracowników, jak także do większych grup.
Kuchnia w stylu klasycznym czy nowatorska? Jak upiększać ją akcesoriami, aby uczynić z niej miejsce z pazurem?
Nurtów w obecnym urządzaniu kuchni jest naprawdę wiele. Sprawdzają się zarówno pomysły oryginalne, o nowoczesnym wzornictwie, jak i absolutnie ponadczasowe, klasyczne aranżacje w drewnie czy szkle. Najważniejsze to wybrać pasujący nam styl i się go trzymać.