Specjalistyczne dopasowywanie stanika i korzyści z tym związane
Damska bielizna to część odzieży, jaka przez bardzo długi czas podlegała pewnego rodzaju tabu. O biustonoszach nie mówiło się w ogóle, ich wybór w punktach sprzedaży także nie był zbytnio duży. W ostatnim czasie te tendencje jednak ulegają zmienia i obecnie można obserwować rosnące zainteresowanie kwestią dobierania staników, także w środkach masowego przekazu

. Spostrzeżono bowiem jak ważny jest odpowiedni dobór biustonosza do kształtu biustu i do jego wielkości. Aktualnie również ma terenie Polski powstaje coraz więcej wyspecjalizowanych punktów sprzedaży, gdzie nie tylko można nabyć staniki dobrej jakości, ale także otrzymać profesjonalną poradę w zakresie doboru. Tak więc od jakiegoś czasu określenia takie jak balkonetka i tak dalej dla wielu przestają być tajemnicą.

biustonosz

Autor: Kostar
Źródło: Akrobatka.pl

Brafitting – umiejętności i praca

Coraz częściej w ostatnim czasie można usłyszeć o tak zwanym brafittingu, czyli o profesji polegającej na pomaganiu w dobieraniu biustonoszy – . Do pracy w takim zawodzie niezbędne są zdolności w zakresie doboru biustonoszy, a także rozległa wiedza w zakresie typów biustonoszy i różnych rozmiarówek.

Równie interesujący tekst znajdziesz pod tym odsyłaczem (https://grano.pl/maki-straczkowe) – zobaczysz, że jest bardzo wciągający, więc zobacz go.

Do tego celu kończy się specjalne szkolenie, po którym ma się pozwolenie na wykonywanie zawodu. Profesjonalne brafitterki można znaleźć w coraz większej ilości sklepów z bielizną, zwłaszcza w dużych miastach. W ostatnim czasie stosunkowo często bywa także, że brafitterki takie występują w telewizji opowiadając o sposobach dobierania staników.

biustonosz

Autor: Alles
Źródło: Nocna24.pl

Właściwie dopasowane nie musi być brzydkie

Do którejś chwili większa część kobiet myślała, że wygodne staniki w żadnym przypadku nie są ładne, natomiast te piękne nigdy nie będą komfortowe. Na szczęście zależność taka nie pokrywa się z rzeczywistością. Obecnie w sklepach można znaleźć dużo modeli staników, które są zarówno atrakcyjne wizualnie, jak i bardzo komfortowe. Ich koszty bywają dość wysokie, jednak związane jest to z dobrą jakością, za którą zawsze warto zapłacić więcej. Na przykład warto w takim punkcie nabyć specjalny biustonosz bez ramiączek, w takim przypadku będzie się miało pewność jego dobrej jakości i tego, że będzie na swoim miejscu przez cały czas używania – bezpośrednio na stronie. Tego rodzaju biustonosze o ile nie są właściwie wyprofilowane, mogą opadać i psuć całość kreacji.

About

Categories: Bez kategorii Tagi: , ,