Sprzątanie biur – zatrudnić własną sprzątaczkę czy raczej zdać się na usługi zewnętrznej firmy?
Jeśli prowadzisz własną firmę, zatrudniając równocześnie pracowników, którzy codziennie pracują w biurach, bez wątpliwości znakomicie wiesz, jak bardzo ważne jest, aby zapewnić sowim pracownikom sporo wygód – szczególnie w kwestii sprzątania biura.

Czy w takich przypadkach lepiej zdecydować się na zatrudnienie swojej sprzątaczki czy lepiej zdać się na usługi firmy zewnętrznej w tej kwestii?
Osobista sprzątaczka
Zatrudnianie swojej sprzątaczki zdecydowanie jest korzystne w przypadku kiedy masz niewielkie, ale jednocześnie nie jednoosobowe biuro. Zwykle w takich wypadkach zatrudnia się sprzątaczkę w tradycyjnych godzinach pracy – jeśli chodzi o tego typu sprzątanie Wrocław zazwyczaj odbywa się ono zwyczajnie na bieżąco, a sama sprzątaczka zwykle pełni także rolę sekretarki – podaje kawę, trochę sprząta lub odbiera telefony. Takie rozwiązania zwykle praktykowane są w niedużych, rodzinnych firmach. Jeżeli taką właśnie prowadzisz, zdecydowanie powinieneś zdecydować się właśnie na taką opcję – zwykle będzie o wiele tańsza.
drewno

Autor: Tech109
Źródło: http://www.flickr.com
Firma zewnętrzna
Jeżeli prowadzisz naprawdę wielką firmę lub wynajmujesz biura w wielkim biurowcu, wówczas sprzątanie biur Wrocław bez wątpliwości dobrze powierzyć firmie zewnętrznej.

W takich wypadkach sprzątaczki zwykle wykonują swoją pracę późnym wieczorem lub nawet w nocy, zatem z pewnością jest to ogromna zaleta dla firm, w których zazwyczaj pracuje się do późna – jeżeli sprzątaczki nie będą przeszkadzały pracownikom, wówczas zwykle będą oni pracowali znacznie efektywniej. Jeśli chodzi o sprzątanie biur Wrocław ma wiele do zaproponowania, więc bez najmniejszego trudu znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie.

About