Trudno wykreować reklamę, która będzie naprawdę przynosić wymierne rezultaty. Jest to jednakże możliwe, potrzeba czegoś wyjątkowego
Pokaźna liczba otaczających nas rozmaitych reklam bez wątpienia sprawia, że większość z nich staje się całkowicie niedostrzegalna. To oznacza, że po wyznaczonym czasie nie zwracamy na nie uwagę, a to w końcu trudne dla tego kto reklamuje – skoro nie widzimy reklamy, to nie ma efektów w postaci popytu reklamowanego artykułu.

Reklamy LED

Autor: 7 w d
Źródło: http://www.flickr.com
Paski LED
Gdy zaś jesteśmy tak przeładowani przekazem reklamowym tracimy w ogóle chęć na poznawanie nowych reklam. Co z tego, że możemy zainwestować spore oszczędności w promowanie przekazu, gdy nasza reklama jest zwyczajnie lekceważona. Ten przesyt i niechęć do form promocji to domena krajów, gdzie produktów i usług jest wiele i trzeba zawalczyć o wszystkich klientów. To więc domena krajów kapitalistycznych, a takich teraz jest dużo. Najdogodniejszą odpowiedzią na to jest taka forma reklama, która zwrócić uwagę.

A czym musi się przede wszystkim charakteryzować?
Tak, wielkość ma tu kluczową rolę. Ogrom ściąga ludzi, i to w licznych sytuacjach. Weźmy takie kino, gdzie oglądamy film(zobacz filmowanie z drona) na ogromnym ekranie, przez co uczta filmowa jest niezwykle fascynująca. W momencie przekazu reklamowego podobnie działają litery podświetlane. Są one głównie podświetlane światłem led, z tego też względu doskonały rezultat dają billboardy led. Litery podświetlane wytwarza się z arkuszy blachy aluminium, która jest właściwie frezowana pod kształt takiej litery. Takie boki liter robi się za pomocą giętarek szablonowych na krzywizny liter, dzięki czemu gotowy bok dorobiony jest już do wcześniej stworzonych pleców w kształcie fontu, za pomocą frezarki CNC.

Jak zastosować oświetlnie led
Litery podświetlane z nowoczesną technologią led, bez wątpienia potrzebują mniej prądu, równocześnie im znaczniejszy napis, tym większy pobór prądu. W taki sposób każda z liter musi być wyposażona w osobny zasilacz na prąd stały. Jednocześnie także tego typu litery nie należą do tanich rozwiązań, tak więc cena napisu przy rozmiarze liter na przykład dwa metry i szerokości dziesięciu metrów, to już suma około trzydziestu tysięcy złotych. Mimo to, efekt jest interesujący, więc mamy szansę być pewni, że za tę cenę usyzkamy wspaniały efekt reklamowy, jak również długi czas eksploatacji.
Więce ledach www

About