Biustonosze idealnie dopasowane
Kobiety dokonują, od dawnych czasów, mnóstwo zabiegów, mających sprawić że poczują się atrakcyjniej, pewniej, nawet frywolnie. W dyskusjach na temat eksponowania i wyszczuplania sylwetki kobiet dyskutują przedstawiciele obojga płci.
Większość kobiet chce się podobać. Sposób prezentowania siebie, markowość ubrań, kwestia podkreślania walorów – tym różnią się od siebie. Każdy ma swoje granice, uznania, dopuszczalne normy wyrażane ubiorem.

Kusząca bielizna, prześwitujące bluzki, czy półbiustonosze mają swoje orędowniczki w paniach pewnych siebie (polecane modele). Takie rozwiązania silnie akcentują także panie, których natura… nie obdarzyła dużymi krągłościami. Szczególnie widać to u praktykujących noszenie półbiustonoszy, które odsłaniają większą część piersi niż szerokie dekolty. Ironiczni określą półbiustonosze składnikiem szaf i półek asystentek.

Zostając przy eksponowaniu, ale już całej talii – dużo plusów w tym zakresie mają gorsety. Dla wysmuklenia sylwetki panie ruszą po pozostałe ekwipunki „odchudzające” jak paski wyszczuplające, czy obcisłe koszulki polo (zobacz więcej online). Dzieje gorsetów mają historyczne korzenie. Noszone przez wysoko urodzone damy dworów od średniowiecza dziś praktykowane są bez żadnych uprzedzeń. Niezależnie od postury, czy preferencji. Wystarczy jedynie akceptacja kroju jaki cechuje gorsety, czyli ścisk między miednicą a biustem. W dzisiejszej ofercie nie zaspokoimy się pojedynczym modelem gorset. Twórcy tej skutecznej części wystroju stosują odpowiednie zamienniki: wyszczuplające, z metalowymi fiszbinami, modelujące, wieczorowe, są także erotyczne. Pod każde warunki, z naciskiem na inną stosowność sytuacji.

Dopasowanie pod numer czy rozmiar, zwłaszcza w modzie pań, jest sprawą priorytetową. Ileż to razy zdarza się, że zauroczona „idealnym” egzemplarzem dziewczyna zakupi go wiedząc, że jest nieznacznie za luźny lub zbyt obcisły. Owe „za” lub „zbyt” często kończy się fatalnym odczuciem co i tak – w dalszej perspektywie – skończy się odłożeniem sukienki, gorsetu czy biustonosza na półkę. Ceny półbiustonoszy i gorsetów są bardzo podobne. Oscylują one w okolicy stu złotych, z drobnymi odchyleniami w obie strony.

Jest już nasza autorska strona www – kliknij w podany link, przeczytaj artykuł i napisz proszę swój komentarz. Będziemy wdzięczni.

About

Categories: Bez kategorii