Dlaczego billboardy cieszą się takim zainteresowaniem koncernów?
Billboardy w Rudzie Śląskiej, to afisze promocyjne sporych rozmiarów, które w Polsce na stałe wtopiły się w krajobraz wszystkich dużych miast. Billboardy w Płocku raczej w nadchodzących miesiącach nie znikną z lokalnych bloków czy też dróg, albowiem wedle specjalistów od promocji i reklamy w dalszym ciągu są one efektywną formą promocji i każda większa kampania promocyjna przeznacza na nie niemałą kwotę

Bywa nawet tak, że nowej technologii billboardy w Dąbrowie Górniczej (odkryj billboardy w Dąbrowie Górniczej od billboardy-reklama.pl) montowane są jeden tuż obok drugiego, tak więc podczas podroży samochodem możemy zobaczyć ich nawet kilkadziesiąt, jeśli będziemy poruszać się najbardziej popularnymi ulicami dużych miast.

Reklama na bilbordach

Autor: Broadway Tour
Źródło: http://www.flickr.com

Billboardy w Częstochowie wbrew pozorom nie należą do narzędzi reklamowych, które odchodzą w zapomnienie. Również one się rozwijają w ciekawy sposób. Jeszcze parę lat temu były one całkowicie nieskuteczne nocą, gdyż nikt nie mógł ich dostrzec. Dziś jest zdecydowanie inaczej, stąd że dobrej klasy billboardy są podświetlane i dzięki temu są czytelne przez dwadzieścia cztery godziny na dobę.

Standardowe billboardy w Zielonej Górze posiadają wymiary około dwunastu m2, tak też jest w innych polskich miastach. Pewne z nich mogą być oczywiście zdecydowanie większe. Nie można być zdziwionym, gdy będzie miał on czterdzieści osiem metrów kwadratowych. Takie również instalowane są na obszarze naszego kraju, choć o wiele trudniej jest je napotkać. Interesującym typem billboardu jest megaboard. Jest to tablica reklamowa, która wyposażona jest w olbrzymie połacie tkanin, na których wydrukowana jest treść reklamowa.

Jeśli ta tematyka Cię interesuje, to możesz zdobyć pokrewne informacje na przedstawiane zagadnienie. Po to odwiedź proponowany serwis www (http://bautec-lodz.pl/rusztowania-torun/).

Megaboardy zakładane są na obiektach. Ich powierzchnia w niektórych przypadkach sięga nawet trzysta m2.

Na obszarze naszego kraju są one jeszcze mało popularne, jednak w USA jak również w krajach Dalekiego Wschodu nietrudno jest je zauważyć. W naszym kraju jednak nie posiadamy tak dużych obiektów, żeby można było je instalować dowolnym miejscu, dlatego też krajowy rynek opanowany jest przez billboardy szablonowej wielkości, które nie robią większego wrażenia na odbiorcach.

About

Categories: Bez kategorii Tagi: , , ,