Tag Archives: drukarka
Jaki prezent wręczyć chrześniakowi z tak wyjątkowej okazji, jaką z pewnością jest Dzień Dziecka
W kalendarzu jest co najmniej kilka dni, na które dzieciaki czekają z ogromnym utęsknieniem. Do takich wyjątkowych 24 godzin wliczymy urodziny, gwiazdkę i oczywiście Dzień Dziecka. Nasi milusińscy spodziewają się, że właśnie w tym dniu otrzymają przynajmniej trzy, cztery prezenty, ponieważ w końcu paczki obligatoryjnie przygotowują nie tylko rodzice, lecz i pradziadkowie czy chrzestni.
Uliczna promocja, a komputerowe rozwiązania reklamowe
Reklama jest konieczna w przypadku wielu firm. Jak zatem pokazywać się skutecznie? Nowoczesne rozwiązania nie zawsze dają efekt. Klient zazwyczaj nie ma czasu na klikanie i wysłuchiwanie reklam www, za to dzień w dzień jeździ po mieście, zbiera ulotki, czyta plakaty. Tradycyjny sposób docierania do tłumu działa od zawsze.
Co to jest druk trójwymiarowa
Druk 3D już dawno temu przeszedł drogę z teorii w faktyczność, a na przestrzeni ostatnich lat drukarki 3D stały się o wiele tańsze oraz bardziej przystępne. Specjaliści przewidują, że w nadchodzących latach technika druku 3D będzie powszechnie obecna w naszych domach i będziemy korzystali z niej każdego dnia tak jak z mikrofalówek. W tym momencie druk 3D wykorzystywany jest do produkcji niezmiernie szerokiego zakresu przedmiotów: zaczynając od prototypów części do urządzeń i maszyn w branżach przemysłowych lub motoryzacyjnych, poprzez druk implantów w chirurgii, natomiast skończywszy na szeregu rzeczy powszedniego użytku, zabawek. Czym jest faktycznie druk 3D, czy jest nam konieczny i czy faktycznie za kilka lat każdy z nas będzie ją posiadał?
Z jakiego powodu wielokrotnie nie opłaca się nam reperować naszego urządzenia?
Obecnie żyjemy w czasach, gdy wielokrotnie w przypadku jakiejkolwiek usterki bardziej kalkuluje się nam nabyć nowe urządzenie, niż reperować obecne. Zazwyczaj specjalista sugeruje naprawę np. smartfonu przy wykorzystaniu oryginalnych części, lecz te mogą kosztować niemalże tyle samo, co nowe urządzenie.
Taka absurdalna do pewnego stopnia okoliczność jest w dużej mierze spowodowana tym, że producenci wykorzystują tzw. regułę planowanego czasu użytku.