Kroje biustonoszy
Rozmiar to nie wszystko – krój stanika także oddziałuje to, jak się nosząc go czujemy. Krój stanika powinien być odpowiedni do kształtu a także kondycji piersi, do wkładanego ubrania, okazji, jak też do naszych indywidualnych upodobań. Najpopularniejsze fasony staników to: stanik pełny, stanik do dekoltów w szpic, fason balkonetka, stanik nisko zabudowany i bardotka, a więc biustonosz bez ramiączek.

biustonosz

Autor: Treacle Tart
Źródło: http://www.flickr.com
Fason pełny to biustonosze zabudowane, zasłaniające zupełnie biust. Miseczki składające się z dwu do pięciu części rewelacyjnie podtrzymują piersi nadając im kolisty kształt. Są to niezwykle wygodne biustonosze do codziennego noszenia, nie nadadzą się one jednak do głębokich dekoltów ( tutaj). Krój do głębszych dekoltów to biustonosze z niskim mostkiem. Zakłada się je pod odzienia z głębszym dekoltem, idealnie sprawdzają się więc przy wydekoltowanych sukienkach bądź bluzeczkach.

Jednym z najbardziej popularnych typów biustonosza jest również tzw. balkonetka. To biustonosz średnio zabudowany, którego górna krawędź jest prawie pozioma. Ten rodzaj biustonosza z reguły nie zasłania biustu całkowicie, nie ukazuje ich jednakże nazbyt mocno.

Nisko zabudowane biustonosze w wyższym stopniu eksponują biust, odsłaniając górne partie. Zazwyczaj górna linia krawędzi jest niemal pozioma, natomiast mostek może być także lekko obniżony, aby dać możliwość noszenie głębszego wycięcia. Bywają one miękkie jak również usztywniane.

Jeżeli jest w tym tekście coś ciekawego dla Ciebie, to szybko sprawdź obowiązkowo także tamto źródło (http://www.tefuron.pl/powloki-rilsan/) – tam też zobaczysz dużo podobnych informacji.

Poniektóre panie uwielbiają nosić takowe biustonosze również do skromniej wydekoltowanych odzień, bowiem modelują one biust w zgrabne kulki, i dość mocno go podnoszą. Miseczki najczęściej szyte są z wielu części połączonych tylko pionowymi szwami. Zobacz naszą całkowitą ofertę:

Biustonosze Axami

Autor: Axami
Źródło: Axami
Sporo dam szczególnie ceni sobie ten właśnie fason, jako wyjątkowo zgrabnie akcentujący biust. Kolejnym rodzajem są bardotki – nazywane czasami potocznie bezramiączkowcami. Jest to biustonosz bez ramiączek bądź też z odpinanymi paskami. Aby taki biustonosz wygodnie się nosił najczęściej używa się silikonowych paseczków wszytych wewnątrz obwodu biustonosza. Takowe biustonosze rewelacyjnie nadadzą się pod sukienki wieczorowe bądź suknie ślubne – za każdym razem kiedy pragniemy, by ramiączka stanika były niewidoczne.

About

Categories: Bez kategorii Tagi: , , ,